Wesele Pod Złotym Gryfem Kopice

 

 

sala-weselna-pod-złotym-gryfem-kopice

 

Ślub Malwiny i Tomasza I Pod Złotym Gryfem Kopice

Wrzesień 21, 2019r. 

Ceremonia zaślubin: Kościół św. Mikołaja w Brzegu

Oprawa muzyczna: Zespół muzyczny RURA

Zabawa weselna: Sala weselna Pod Złotym Gryfem

 

Sala weselna Pod Złotym Gryfem Kopice

 

Choć upalne lato ustąpiło już miejsca złotej jesieni, nadal mam okazję do fotografowania pięknych ślubów. Bohaterami ostatniego reportażu ślubnego są Malwina i Tomek – para z charakterem, pozytywną energią i umiłowaniem do folkloru. Poznaj ich!

 

Malwina to prawdziwe uosobienie klasycznego, kobiecego piękna, co doskonale podkreślała zarówna suknia, jak i makijaż. Panna Młoda przypominała trochę filmową, włoską piękność, choć oczywiście ślub miał miejsce w Polsce, a dokładnie w Kopicach. Co więcej – uroczystość dość mocno nawiązywała do polskich tradycji. Z kolei, Pan Młody to modelowy przykład gentlemana. Zawsze wyprostowany, uśmiechnięty i otaczający bezpiecznym ramieniem swoją świeżo upieczoną żonę.

 

Pod Złotym Gryfem Kopice - opinie

 

Zaraz po eleganckim i pełnym emocji ślubie, młoda para zadała prawdziwego szyku. Malwina i Tomek podjechali pod salę zjawiskowym retro klasykiem. Biały jak śnieg Lincoln tworzył doskonałe tło do pierwszych zdjęć zakochanych, już jako pary małżonków. Również sala urzekała swoim wystrojem i zielonym otoczeniem. Nie zabrakło też nawiązania do tropikalnych roślin i…kolorowego folkloru! W ogóle całe wesele mieniło się paletą wielu barw – od stołu słodkiego, po zastawę i radosną zabawę gości, co udało się świetnie uchwycić w kadrach. Atrakcją był widowiskowy taniec Malwiny i Tomka. Para zachwyciła gości nie tylko zmianą strojów, ale też zaawansowaną choreografią. Widać, że w ich żyłach płynie duże zamiłowanie do muzyki i wspólnych tańców mają przed sobą jeszcze wiele. Zwieńczeniem tego pięknego wieczoru były magiczne zdjęcia z zimnymi ogniami. Wyszło pięknie, prawda?

 

 


 

   Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ REPORTAŻ ŚLUBNY ILONY I MAXA

01 sierpnia 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k