Wesele Pod Złotym Gryfem Kopice

 

 

 

Ślub Malwiny i Tomasza I Pod Złotym Gryfem Kopice

Wrzesień 21, 2019r. 

Ceremonia zaślubin: Kościół św. Mikołaja w Brzegu

Oprawa muzyczna: Zespół muzyczny RURA

Zabawa weselna: Sala weselna Pod Złotym Gryfem

 

Fotografia ślubna Brzeg - Fotograf na ślub w Brzegu

 

Choć upalne lato ustąpiło już miejsca złotej jesieni, nadal mam okazję do fotografowania pięknych ślubów. Bohaterami ostatniego reportażu ślubnego są Malwina i Tomek – para z charakterem, pozytywną energią i umiłowaniem do folkloru. Poznaj ich!

 

Malwina to prawdziwe uosobienie klasycznego, kobiecego piękna, co doskonale podkreślała zarówna suknia, jak i makijaż. Panna Młoda przypominała trochę filmową, włoską piękność, choć oczywiście ślub miał miejsce w Polsce, a dokładnie w Kopicach. Co więcej – uroczystość dość mocno nawiązywała do polskich tradycji. Z kolei, Pan Młody to modelowy przykład gentlemana. Zawsze wyprostowany, uśmiechnięty i otaczający bezpiecznym ramieniem swoją świeżo upieczoną żonę.

 

Z kolorem i energią!

 

Zaraz po eleganckim i pełnym emocji ślubie, młoda para zadała prawdziwego szyku. Malwina i Tomek podjechali pod salę zjawiskowym retro klasykiem. Biały jak śnieg Lincoln tworzył doskonałe tło do pierwszych zdjęć zakochanych, już jako pary małżonków. Również sala urzekała swoim wystrojem i zielonym otoczeniem. Nie zabrakło też nawiązania do tropikalnych roślin i…kolorowego folkloru! W ogóle całe wesele mieniło się paletą wielu barw – od stołu słodkiego, po zastawę i radosną zabawę gości, co udało się świetnie uchwycić w kadrach. Atrakcją był widowiskowy taniec Malwiny i Tomka. Para zachwyciła gości nie tylko zmianą strojów, ale też zaawansowaną choreografią. Widać, że w ich żyłach płynie duże zamiłowanie do muzyki i wspólnych tańców mają przed sobą jeszcze wiele. Zwieńczeniem tego pięknego wieczoru były magiczne zdjęcia z zimnymi ogniami. Wyszło pięknie, prawda?

 

 


 

   Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ REPORTAŻ ŚLUBNY ILONY I MAXA

30 sierpnia 2019

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k