Ślub w Pałacu Żelazno

 

Klaudia i Wojtek – ślub plenerowy i wesele w Pałacu żelazno

 

Wrzesień 7,  2019r.

Ceremonia zaślubin: Pałac Żelazno

Zabawa weselna: Pałac Żelazno

 

Ślub plenerowy i wesele w namiocie to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych uroczystości. Niezwykłe otoczenie przyrody, śpiew ptaków i ciepłe powiewy wiatru budują lekką, swobodną i przyjemną atmosferę, która sprzyja podniosłym emocjom.

Klaudia i Wojtek - bohaterowie dzisiejszej historii ślubnej znają się od czasów studiów. Oboje lubią podróże, długie spacery, literaturę angielską oraz muzykę alternatywną. Cenią niesztampowe rozwiązania, dlatego swój ślub postanowili zorganizować pod gołym niebem – w ogrodach Pałacu w Żelaźnie.

 

Przygotowania do ślubu we wnętrzach Pałacu Żelazno

 

Zanim przenieśliśmy się do ogrodu miałem przyjemność uwiecznić przygotowania pary młodej. Wnętrza Pałacu w Żelaźnie, który znajduje się w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, robią ogromne wrażenie. Eleganckie komnaty stanowią doskonałe tło dla przygotowań do tak niezwykłego dnia. Czas oczekiwania wypełnił ogrom szczęścia i uśmiechu. Zakochani wyglądali perfekcyjnie, a otoczenie tylko podkreślało ich urok.

 

Ślub plenerowy, a pogoda w Pałacu Żelazno

 

Czy warto było przenosić się z pałacowych, eleganckich wnętrz do ogrodu? Oczywiście, że tak! Ślub plenerowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają naturę i chcą w tym dniu czuć się bardzo swobodnie. Otoczenie zieleni jest zupełnie niezastąpione.

Niestety taki wybór jest obarczony pewnym ryzykiem. Natura lubi płatać figle, a „zaklinanie pogody” nie zawsze okazuje się skuteczne. Podczas ślubu plenerowego Klaudii i Wojtka aura była trochę kapryśna. Jednak mimo to, deszcz nikomu nie popsuł humoru. Do „ołtarza” Klaudię poprowadził tato, z którym jest bardzo zżyta. Uroczystość zaślubin była pełna uśmiechu, szczęścia i pozytywnych emocji.

Co ciekawe deszcz ustąpił na czas składania przysięgi. Czy to znak? Nie wiem, ale jedno jest pewne - tego dnia, mimo aury, miłość po prostu unosiła się w powietrzu.

 

a może wesele w  namiocie ... zobacz jak to wyglądało w Pałacu Żelazno

 

Po romantycznych zaślubinach przyszedł czas na zabawę. Wesele odbyło się w eleganckim, białym namiocie, umiejscowionym w pałacowych ogrodach. Zakochani na swój pierwszy taniec wybrali klasyczny walc wiedeński. Klaudia na czas pokazu założyła czerwoną, czarującą sukienkę. Zachwytów wśród gości nie było końca. Po pięknym rozpoczęciu wesela, wszyscy ruszyli do zabawy, która trwała do białego rana. Wisienką na torcie całej uroczystości był fantastyczny pokaz sztucznych ogni.

Śmiech, taniec, dużo czułości i uczuć - to wszystko sprawiło, że ślub plenerowy Klaudii i Wojtka na długo utkwi mi w pamięci. Dziękuję, że mogłem towarzyszyć Wam tego niezwykłego dnia – życzę dużo miłości!

 

 

Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

 

Zobacz również reportaż ze ślubu Anny i Rene w Uroczysku 7 Stawów

29 kwietnia 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k