Ślub Villa Bianco Wrocław

 

 

 

Ślub Ilony i Maxa 

Sierpień 17, 2019r. 

Ceremonia zaślubin: Kościół Rzymskokatolicki pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

Oprawa muzyczna: Dj janowskipiotr

Zabawa weselna: Villa Bianco Steak & Lobster House

 

Lubię kameralne śluby, podczas których to młoda para i ich bliscy grają pierwsze skrzypce. Jest wtedy miejsce na naturalność, szczere uśmiechy, łzy wzruszenia i prawdziwe emocje, które najlepiej prezentują się na zdjęciach. Ślub Ilony
i Maxa we Wrocławiu był pod tym względem wyjątkowy – tak jakby wsparty przez niewidzialną siłę, ale o tym za chwilę.

 

Villa Bianco Steak & Lobster House

 

Ilona i Max w dniu swojego ślubu zaimponowali mi swoim spokojem i opanowaniem. To niesamowite, że tak młodzi ludzie, mają w sobie tyle kojącej łagodności i wzajemnego zrozumienia. Podczas przygotowań nie brakowało żartów, szczególnie gdy przyszły mąż wręcz nie mógł oderwać wzroku od swojej pięknej i roześmianej, przyszłej żony.

W tej pozytywnej atmosferze wyjechaliśmy do kościoła i nagle coś się zmieniło. Zrobiło się nostalgicznie i bardzo klimatycznie. Nie wszyscy najbliżsi mogli być z młodą parą podczas ceremonii, ale dało się odczuć, że patrzą na nich z góry i dodają im skrzydeł, szczególnie gdy padło sakramentalne „tak”. A później?

 

Elegancki ślub i wesele we Wrocławiu 

 

Później z nieba posypało się konfetti serc, polało się trochę łez, były życzenia, uściski i serdeczne buziaki od rodziny i przyjaciół. Wszyscy przenieśli się do eleganckiej willi, gdzie na parę małżonków i gości czekała udekorowana z klasą sala i bajkowy ogród. Właśnie ta zielona przestrzeń stworzyła nam genialne tło do rodzinnych portretów. Myślę, że powstały piękne pamiątki, do których każdy chętnie wróci, przeglądając rodzinny album. W ogrodzie na gości czekała też wystrzałowa niespodzianka, która była kropką nad „i” całego wieczoru.

 

Zdjęcia ślubne - najlepsza pamiątka na lata 

 

Nie brakowało oczywiście pierwszego tańca (tym razem w romantycznej mgle), toastów i dobrej zabawy, której dali się ponieść nie tylko młodzi, ale też wszyscy goście. Co ciekawe Ilona i Max byli ze sobą w 100% zgodni, nawet podczas oczepinowych zadań, co tylko potwierdziło, jak są zgodną i niesamowicie dobrze dobraną parą. Cieszę się, że tak dobrze widać to na ich zdjęciach z sesji ślubnej. 😊 

 

 

 Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

 

Zobacz reportaż ślubny Malwiny i Tomasz                                                                                            

01 sierpnia 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k