Ślub Uroczysku Siedmiu Stawów

 

 

 

 

Ślub Anny i Rene 

 

Wrzesień 29, 2018r. 

 

Ceremonia zaślubin: Uroczysko 7 Stawów

Zabawa weselna: Uroczysko 7 Stawów

Oprawa muzyczna: Eventino

Dekoracje: Twoja Bajka - organizacja i dekoracje przyjęć weselnych i ślubów

 

Sielsko, elegancko i z klasą – tak zapowiadał się i taki był ślub Anny i Rene. Wszystko zaczęło się od wymiany kilku maili. Anna szukała fotografa z Wrocławia i miała gotową wizję tego, jak mają wyglądać zdjęcia i wymarzony ślub w plenerze. Od razu poczułem, że to fotoreportaż, który bardzo chcę zrobić, a chemia, którą zobaczyłem na pierwszym spotkaniu z parą, tylko to potwierdziła. Zapraszam Was w podróż do urokliwego zamku, który o zachodzie słońca wyglądał, jak willa położona nie na Dolnym Śląsku, a w gorącej Toskanii.

Nie bez przyczyny pierwsze kadry prowadzą nas wokół renesansowego zamku. Czuć tutaj ducha historii i niepowtarzalną atmosferę. Trzeba przyznać, że otoczenie tworzyło piękne tło i podkreślało urok Młodej Pary, a w renesansowych wnętrzach wspaniale prezentowały się wyszukane dekoracje i detale. Zresztą, zobaczcie sami. Anna - Panna Młoda to kobieta ujmująca, ciepła i bardzo elegancka. W przygotowaniach do ślubu towarzyszyła jej siostra. Po dziewczynach w ogóle nie było widać stresu i napięcia, ale to chyba za sprawą Rene. Pan Młody nie ulegał emocjom, wręcz wszystkim udzielała się jego pozytywna energia. Delikatność i siła - to zdecydowanie idealne połączenie, które cechuje prawdziwych mężczyzn. Oglądając zdjęcia, zobaczycie z jaką precyzją Pan Młody dbał o jeden z najważniejszych symboli małżeństwa. To, co zawsze najbardziej urzeka mnie podczas ślubów i wesel, to drobne gesty. Pod płaszczem opanowania, kryje się prawdziwe wzruszenie, miłość oraz wielka radość. Anna i Rene przed samą przysięgą czule trzymali się za ręce. Wiecie, że naukowcy udowodnili, że w momentach stresu dotyk ukochanej osoby koi emocje? Coś w tym jest :) 

 

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI, PEŁNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY WKRÓTCE

 

Uff! No i stało się :) Mamy świeżo upieczone małżeństwo. Bardzo lubię ten moment składania przysięgi podczas zdjęć ślubnych. Eksplodują emocje, widać szerokie uśmiechy, pojawiają się łzy uronione ukradkiem - tego nie da się podrobić, a para wkracza w zupełnie nowy etap. Niech idą ze sobą razem przez życie z tą radością, ale najpierw dobra zabawa :) Muszę przyznać, że robiąc zdjęcia na ślubie Ani i Rene wiele razy miałem wrażenie, że jesteśmy w bajce. Nie chodziło tylko o piękne otoczenie, atmosferę i wspaniałą Parę Młodą, ale aurę, która w połączeniu ze słoneczną pogodą, tworzyła niesamowitą scenerię. Otaczająca zieleń, zachód słońca i zamek w tle - z pewnością był to ślub, który na długo pozostanie w mojej pamięci.

 

Szukasz fotografa na ślub i najczęściej wyszukiwanym hasłem w wyszukiwarce jest fotograf ślubny Wrocław 

 

Tymczasem, jeśli szukacie fotografa na wesele, jestem do usług. Piszcie lub dzwońcie i pytajcie o wszystko. Bardzo chętnie spotkam się z Wami i przy pysznej kawie posłucham o Waszych ślubnych planach.

 

 

 

10 października 2019

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k