Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

08 marca 2021

 

 

 

Ślub Klaudii i Radka 

Wrzesień, 2020r. 

Ceremonia zaślubin: Ślężański Młyn

Zabawa weselna: Ślężański Młyn

 

 

 

 

 

Ślub boho we Wrocławiu

Ślub w stylu BOHO to jeden z najważniejszych trendów ostatnich lat. Zakochani coraz chętniej sakralne wnętrza zastępują uroczystościami ślubnymi w plenerze. Goście zamiast w klasycznych salach, bawią się w namiotach ślubnych. Dlaczego ta moda stała się tak popularna? Bezsprzecznie ślub boho ma wyjątkowo romantyczny klimat. Na pierwszy plan wychodzi piękno natury i emocje. Tak też było w przypadku Klaudii i Radka – bohaterów dzisiejszego reportażu ślubnego w stylu boho.

 

 

 

 

 

Ślub boho we Wroclawiu

 

 

Klaudia i Radek poznali się na studiach. Oboje kochają dobrą literaturę i podróże. Czas wolny spędzają aktywnie. Właśnie dlatego zdecydowanie bliżej im do natury niż do majestatycznych sal. Organizując ślub BOHO pod Wrocławiem zdecydowali się na uroczystość na świeżym powietrzu. Niezwykle urokliwy ślub w plenerze odbył się w restauracji Śleżański Młyn, która doskonale sprawdziła się w kwestii organizacji wesela w stylu boho.

 

 

 

Wesele w stylu boho Dolny Śląsk

 

Ślub w otoczeniu przyrody cechuje niezwykła lekkość. Delikatny powiew wiatru, śpiew ptaków, ciepłe promienie słońca, które gładzą skórę gości. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy scenariusz tego niezwykłego dnia? Nic dziwnego, że miłośnicy stylu boho skłaniają się właśnie ku takim uroczystościom. Jako fotograf przyznam, że wesela boho dają największe pole do popisu. Szczególnie jeżeli tak, jak w przypadku Klaudii i Radka, zakochani zadbają o każdy najmniejszy detal.

 

 

Dekoracje ślubne w stylu boho

 

 

Na czym dokładnie polega styl boho? Już tłumaczę. Ślub i wesele w stylu boho bazuje na naturalnych, ale i przemyślanych dekoracjach. Słowo boho wywodzi się od francuskiego wyrażenia la bohème, które dosłownie oznacza cyganerię – nurt artystyczny ceniący wolność, sztukę i naturalne piękno.

Wesela w stylu boho są z jednej strony pełne luzu, a z drugiej cechują się niezwykle dopracowaną dekoracją ślubną. Tabliczki weselne, drogowskazy, drewniane ozdoby, romantyczne oświetlenie, pięknie kompozycje kwiatowe, oryginalne podarunki dla rodziców – to tylko kilka z elementów, które możecie zauważyć na reportażu ślubnym w stylu boho, który miałem przyjemność zrealizować dla Klaudii i Radka.

Dodatkowym elementem, który podkreśla motyw przewodni wesela, jest lekka, koronkowa suknia boho. Klaudia postanowiła założyć do niej jeansową kurtkę, co dodatkowo podkreśliło lekki, swobodny klimat uroczystości.

 

 

 

Wesele rustykalne Wrocław

 

 

Sala weselna w stylu boho w przypadku Klaudii i Radka została zamieniona na romantyczny, duży namiot weselny. W środku znajdował się parkiet i miejsce posiłków. Na zewnątrz goście w każdej chwili mogli złapać oddech, aby odpocząć w otoczeniu natury.

Wesela w stylu boho są zazwyczaj organizowane w rytmie slow. Nie ma pośpiechu i stresu – wręcz przeciwnie – jest dużo luzu, wspomnień i przyjemnych emocji. Wybierając salę weselną boho warto zwrócić uwagę na jej otoczenie. Romantyczny ogród pozwala nie tylko na odpoczynek, ale i wyjątkowe zdjęcia ślubne, do których z chęcią zarówno zakochani, jak i goście będą wracać latami.

 

 

 

 

Opinia na temat restauracji Śleżański Młyn 

 

 

Marzycie o zorganizowaniu ślubu i wesela w stylu boho w okolicach Wrocławia? Z wielką przyjemnością mogę polecić Wam restaurację Ślężański Młyn. Sala weselna pomieści około 80 osób. Możecie zorganizować tam ślub w plenerze oraz wesele w namiocie tak jak bohaterowie dzisiejszego reportażu.

Restauracja jest niezwykle klimatyczna. Oferuje bardzo dobre, tradycyjne jedzenie oraz wyroby mięsne przygotowywane przez właściciela. Dla gości są dostępne miejsca noclegowe oraz duży parking.

Wokół jest dużo zieleni, pięknie zagospodarowany ogród, a także stadnina koni. To doskonałe miejsce na zorganizowanie pleneru ślubnego!

 

 

 

 

Zobacz również:

 

Romantyczna sesja ślubna w Karpaczu

                 

 

 Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

                                                                                

Planujesz ślub i szukasz fotografa? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Ślub i wesele w stylu boho we wroclawiu