Sesja ślubna w Arboretum

 

 

 

 

Sesja ślubna w tajemniczym ogrodzie

 

Ludzie wyglądają ładniej, gdy się uśmiechają – to cytat ze słynnego, „Tajemniczego ogrodu”. Przyznam, że trudno się z nim nie zgodzić, ale mówiąc zupełnie szczerze, uważam, że ludzie wyglądają nie tylko ładniej, ale nawet – najpiękniej, gdy są zakochani. Wystarczy spojrzeć na efekty sesji ślubnej Pauliny i Artura. To para, która emanuje radością, spokojem i wzajemnym uwielbieniem. Tego, charakterystycznego błysku w oku przecież nie da się podrobić.

Fotografia ślubna brzeg – plener jak z bajki

 

Za plener posłużył nam rozległy i kolorowy teren Arboretum w Wojsłowicach. Przez moment można było poczuć się w nim jak w słonecznej Toskanii, gdzie zielone winnice ciągną się kilometrami. Uroku dodawały kwitnące kwiaty, które odcieniem wręcz idealnie (i chyba specjalnie) dopasowały się do wianka Pauliny i garnituru Artura.

W parku nie brakowało też urokliwych alejek i romantycznych zakątków z ławkami, które tworzyły bajkowe tło do zdjęć. Pary bohaterów sesji ślubnej nie trzeba było też długo namawiać do pozowania. Właściwie o pozowaniu nie było tutaj mowy, bo wystarczyło uchwycić drobne, czułe gesty – wtulenie w ramię męża, wzajemny dotyk dłoni podczas spaceru czy głębokie spojrzenie w oczy. W efekcie udało mi się uwiecznić kadry, które przedstawiają piękne i beztroskie chwile zakochanej pary zaraz po ślubie.

Zoom na detale

 

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie uchwycił też detali. Drobiazgi, takie jak: wypielęgnowane paznokcie, świetnie skrojony garnitur czy rząd eleganckich guzików sukni, to te elementy, które dopełniają całość, dodają spójnego klimatu i podkreślają klasę młodej pary. Mnie osobiście te niuanse bardzo się podobają – a Wy, co myślicie?

Umów swoją sesję ślubną - fotograf Brzeg

 

Jeśli też marzy się Wam bajkowa sesja ślubna i szukacie fotografa z Brzegu lub Wrocławia, napicie lub zadzwońcie do mnie. Poznajmy się, omówmy szczegóły i ustalmy termin Waszej sesji ślubnej.

 

 

 

   Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

 

Zobacz również reportaż ślubny Pauliny i Artura

01 sierpnia 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k