Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

05 marca 2021

 

 

 

 

 

 

Ludzie wyglądają ładniej, gdy się uśmiechają – to cytat ze słynnego, „Tajemniczego ogrodu”. Przyznam, że trudno się z nim nie zgodzić, ale mówiąc zupełnie szczerze, uważam, że ludzie wyglądają nie tylko ładniej, ale nawet – najpiękniej, gdy są zakochani. Wystarczy spojrzeć na efekty sesji ślubnej Pauliny i Artura. To para, która emanuje radością, spokojem i wzajemnym uwielbieniem. Tego, charakterystycznego błysku w oku przecież nie da się podrobić.

 

Sesja ślubna w tajemniczym ogrodzie

 

 

Za plener posłużył nam rozległy i kolorowy teren Arboretum w Wojsłowicach. Przez moment można było poczuć się w nim jak w słonecznej Toskanii, gdzie zielone winnice ciągną się kilometrami. Uroku dodawały kwitnące kwiaty, które odcieniem wręcz idealnie (i chyba specjalnie) dopasowały się do wianka Pauliny i garnituru Artura.

W parku nie brakowało też urokliwych alejek i romantycznych zakątków z ławkami, które tworzyły bajkowe tło do zdjęć. Pary bohaterów sesji ślubnej nie trzeba było też długo namawiać do pozowania. Właściwie o pozowaniu nie było tutaj mowy, bo wystarczyło uchwycić drobne, czułe gesty – wtulenie w ramię męża, wzajemny dotyk dłoni podczas spaceru czy głębokie spojrzenie w oczy. W efekcie udało mi się uwiecznić kadry, które przedstawiają piękne i beztroskie chwile zakochanej pary zaraz po ślubie.

 

Sesja ślubna w Wojsławicach – plener ślubny jak z bajki

 

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie uchwycił też detali. Drobiazgi, takie jak: wypielęgnowane paznokcie, świetnie skrojony garnitur czy rząd eleganckich guzików sukni, to te elementy, które dopełniają całość, dodają spójnego klimatu i podkreślają klasę młodej pary. Mnie osobiście te niuanse bardzo się podobają – a Wy, co myślicie?

 

 

Umów swoją sesję ślubną

 

Jeśli też marzy się Wam bajkowa sesja ślubna i szukacie fotografa z Brzegu lub Wrocławia, napicie lub zadzwońcie do mnie. Poznajmy się, omówmy szczegóły i ustalmy termin Waszej sesji ślubnej.

 

 

 Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

kontakt

 

Zobacz również reportaż ślubny Klaudii i Radka w stylu boho

Sesja ślubna w Arboretum