Sesja Ślubna Uroczysko Siedmiu Stawów

 

       

SESJA ŚLUBNA W UROCZYSKU 7 STAWÓW

 

W ostatnim wpisie chwaliłem się zdjęciami z bajkowego ślubu w plenerze Anny i Rene. Pojawiła się tam mała zajawka sesji ślubnej, która bardzo się Wam spodobała, o czym pisaliście na Facebooku. Skoro już udało mi się zbudować napięcie, możemy przejść do momentu kulminacyjnego.

 

Miejsce sesji wydawało się oczywiste. Skoro ślub Anny i Rene odbywał się w otoczeniu zabytkowego zamku pod Wrocławiem, to nie mogliśmy zrobić zdjęć w innym miejscu, niż w jego ogrodzie. 

Zanim opowiem więcej, chciałbym Was jeszcze prosić o jedną, małą rzecz. Przypomnijcie sobie kadry z filmu o Jamesie Bondzie, a dokładnie chodzi o Casino Royale. Podążajmy śladami agenta 007 i przenieśmy się na chwilę nad Jezioro Como we Włoszech. Zielone otoczenie, złote promienie słońca i skąpana w nich zabytkowa willa. Już nie wspomnę o przystojnym agencie, jego perfekcyjnym garniturze i oczywiście zachwycającej wybrance. Teraz spójrzcie na poniższe zdjęcia - wygląda znajomo? :-) 

Nieprzypadkowo wspomniałem o Bondzie. Rene to to nie tylko uosobienie męskości, ale też niezwykle sympatyczny i miły facet. Anna przy nim po prostu błyszczy i nie jest to zasługa wyłącznie jej urody i eleganckiej sukni ślubnej. Między nimi iskrzy i tego nie da się ukryć :) Można powiedzieć, że portrety to klasyki fotografii ślubnej, ale przecież te zdjęcia mówią znacznie więcej. Myślę, że Coco Chanel podsumowałaby je jednym słowem: "moda przemija, styl pozostaje". Chociaż spoglądam na Pary Młode głównie poprzez obiektyw aparatu, to udaje mi się wyłapać między innymi to, co nie jest uchwytne na pierwszy rzut oka. To, w jaki sposób trzymają się za ręce, obejmują się i patrzą na siebie - tego nie da się wyuczyć. Naturalne, drobne i ciepłe gesty składają się na sumę, jaką jest bliska relacja. Bardzo lubię uwieczniać takie momenty podczas plenerowych sesji ślubnych.

 

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI, PEŁNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY WKRÓTCE

 

Ten pocałunek to doskonałe zwieńczenie zdjęć ślubnych Ani i Rene. To początek ich nowej, wspólnej historii i obietnicy tego, co nadejdzie. Sama sesja to zaledwie chwila i kilka złapanych momentów, ale trzeba przyznać, że rację miał ten, kto powiedział, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów... Jeżeli marzycie o bajkowych i jednocześnie naturalnych zdjęciach, to poleca się fotograf ślubny z Wrocławia. Chętnie poznam także Waszą historię i opowiem ją przy pomocy magicznych kadrów. Piszcie lub dzwońcie śmiało. Poznajmy się i umówmy termin sesji ślubnej.

 

 

Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Wasze historie,

napiszcie do mnie zapytanie o wolny termin.

Będzie mi miło Was poznać!

 

Kliknij w obrazek i zapytaj o wolny termin

fotografia-slubna-wroclaw

                                                                                                  

09 lipca 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k