Sesja ślubna na jarmarku Bożonarodzeniowym Fotografia ślubna Wrocław

 

 

Sesja ślubna w świątecznym klimacie - Sesja ślubna na Jarmarku we Wrocławiu

 

Muszę się Wam do czegoś przyznać – uwielbiam klimat świątecznych jarmarków. Światełka, zapach gorącej czekolady, choinki, drewniane chatki i czerwienie, które pięknie grają z zielenią. To nie tylko wspaniała sceneria do spędzenia weekendowego wieczoru z rodziną, ale też do zdjęć ślubnych we Wrocławiu. Nasz wrocławski jarmark jest przecież jednym z najpiękniejszych w Polsce i tutaj chyba wszyscy się ze mną zgodzą.

Gdy Danuta i Tomasz zaproponowali pomysł sesji ślubnej na jarmarku, byłem zachwycony i pomyślałem – nareszcie! Nie tylko zrobię zdjęcia, ale też przy okazji zjem dobrego pierniczka. 😊 Nie musieliśmy długo myśleć nad stylem zdjęć. Miało być po prostu sielsko, świątecznie i właśnie tak wyszło.

 

Świąteczna sesja ślubna Wrocław

 

Danusia w białej, prostej, ale bardzo eleganckiej ślubnej sukni, w czerwonej szmince i prostej opasce – wyglądała pięknie! Jak władczyni krainy lodu (nie mylić ze złą królową). Pan Młody ze stylizacją też dopasował się idealnie – jasny garnitur doskonale prezentował się na tle świątecznych ozdób. Nie musieliśmy nawet długo szukać najlepszych kadrów, bo one znajdowały nas same.

No i ten efekt bokeh, czyli miękkie rozmycia tła z lampkami choinkowymi w tle. W piękny sposób pomógł podkreślić to, co najważniejsze – uczucie młodej pary. Danusia i Tomek wyglądali, jakby po prostu przyszli na randkę, spacerowali wzdłuż przytulnych domków, trzymali się za rękę i szukali Mikołaja, a może jemioły. 😉 Takie sesje zdecydowanie chciałbym robić częściej!

 

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI, PEŁNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY WKRÓTCE

 

 

Fotograf ślubny Wrocław

 

Szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia? Napisz lub zadzwoń, poznajmy się i ustalmy szczegóły wymarzonej sesji. 😊

 

 

 

03 lipca 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k