Sesja ślubna na jarmarku Bożonarodzeniowym Fotografia ślubna Wrocław

 

 

Sesja ślubna w świątecznym klimacie - Sesja ślubna na Jarmarku we Wrocławiu

 

Muszę się Wam do czegoś przyznać – uwielbiam klimat świątecznych jarmarków. Światełka, zapach gorącej czekolady, choinki, drewniane chatki i czerwienie, które pięknie grają z zielenią. To nie tylko wspaniała sceneria do spędzenia weekendowego wieczoru z rodziną, ale też do zdjęć ślubnych we Wrocławiu. Nasz wrocławski jarmark jest przecież jednym z najpiękniejszych w Polsce i tutaj chyba wszyscy się ze mną zgodzą.

Gdy Danuta i Tomasz zaproponowali pomysł sesji ślubnej na jarmarku, byłem zachwycony i pomyślałem – nareszcie! Nie tylko zrobię zdjęcia, ale też przy okazji zjem dobrego pierniczka. 😊 Nie musieliśmy długo myśleć nad stylem zdjęć. Miało być po prostu sielsko, świątecznie i właśnie tak wyszło.

 

Świąteczna sesja ślubna Wrocław

 

Danusia w białej, prostej, ale bardzo eleganckiej ślubnej sukni, w czerwonej szmince i prostej opasce – wyglądała pięknie! Jak władczyni krainy lodu (nie mylić ze złą królową). Pan Młody ze stylizacją też dopasował się idealnie – jasny garnitur doskonale prezentował się na tle świątecznych ozdób. Nie musieliśmy nawet długo szukać najlepszych kadrów, bo one znajdowały nas same.

No i ten efekt bokeh, czyli miękkie rozmycia tła z lampkami choinkowymi w tle. W piękny sposób pomógł podkreślić to, co najważniejsze – uczucie młodej pary. Danusia i Tomek wyglądali, jakby po prostu przyszli na randkę, spacerowali wzdłuż przytulnych domków, trzymali się za rękę i szukali Mikołaja, a może jemioły. 😉 Takie sesje zdecydowanie chciałbym robić częściej!

 

sesja ślubna na jarmarku we wrocławiu

sesja ślubna na jarmarku we wrocławiu

sesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiu

sesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiusesja ślubna na jarmarku we wrocławiu

 

Fotograf ślubny Wrocław

 

Szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia? Napisz lub zadzwoń, poznajmy się i ustalmy szczegóły wymarzonej sesji. 😊

 

 

 

11 stycznia 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Na skróty

 

Portfolio

Oferta

Kontakt

F.A.Q