Sesja ślubna - perła zachodu

Wysokie i majestatyczne skały, zielone zbocza we mgle. Rwąca rzeka i unoszący się nad nią stalowy most - czy można wymarzyć sobie bardziej magiczne miejsce na sesję ślubną?

 

Takie pocztówkowe widoki Perły Zachodu były tłem dla sesji ślubnej Patrycji i Mateusza. Historia tej pary jest nie mniej ciekawa niż samo miejsce, gdzie robiliśmy zdjęcia. Można powiedzieć, że to opowieść, jakby z dawnych lat. Dziś już coraz rzadziej ludzie podążają za swoim sercem, zawierzają mu i podejmują odważne decyzje. Częściej zdarza się, że życie jest równo poukładane, przemyślane i przekalkulowane. Ale nie w tym wypadku.

 

Filmowa historia miłosna – fotograf ślubny Wrocław

 

Patrycja i Matusz poznali się dość niespodziewanie. To było przypadkowe spotkanie, które przerodziło się w prawdziwe uczucie. Szybko okazało się, że tych dwoje nie potrafi bez siebie żyć. Po kilku miesiącach byli już zaręczeni, a rok po tym, jak zobaczyli się po raz pierwszy, składali sobie małżeńską przysięgę. Bez cienia wątpliwości. Za to z pewnością, że chcą być ze sobą już zawsze.

Takiemu obrotowi spraw nie można się jednak dziwić. Patrycja to konkretna dziewczyna, która potrafi celebrować każdą chwilę i docenia „tu i teraz”. Mateusz to facet z krwi i kości. Jest strażakiem, który codziennie zmaga się z wielkimi wyzwaniami, a niekiedy ryzykiem. Bardzo zależało mi, więc na tym, by zrobić tej parze naprawdę wyjątkowe zdjęcia ślubne.

 

Sesja ślubna z niespodziankami 

 

Miejsce do zdjęć mieliśmy wybrane od dawna. Tam, gdzie zwykle uprawia się trekking w sportowych ubraniach i butach, my dotarliśmy bez uszkodzenia sukni ślubnej i garnituru, co można uznać za duży wyczyn. Młodzi mocno obawiali się pogody, która w dniu sesji była kapryśna. Trochę padało, a niebo zakrywały chmury. Ja jednak byłem zachwycony, bo taka aura wydobyła piękne kolory otoczenia, nasycone kontrasty i dodała odrobinę tajemniczego klimatu.

Jeśli Wam też marzy się taka bajkowa sesja ślubna w okolicach Wrocławia, piszcie! Poznajmy się i ustalmy szczegóły Waszych zdjęć.

 

sesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodusesja ślubna perła zachodu

11 października 2019

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Na skróty

 

Portfolio

Oferta

Kontakt

F.A.Q

 

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k