Sesja ślubna - perła zachodu

Wysokie i majestatyczne skały, zielone zbocza we mgle. Rwąca rzeka i unoszący się nad nią stalowy most - czy można wymarzyć sobie bardziej magiczne miejsce na sesję ślubną?

 

Takie pocztówkowe widoki Perły Zachodu były tłem dla sesji ślubnej Patrycji i Mateusza. Historia tej pary jest nie mniej ciekawa niż samo miejsce, gdzie robiliśmy zdjęcia. Można powiedzieć, że to opowieść, jakby z dawnych lat. Dziś już coraz rzadziej ludzie podążają za swoim sercem, zawierzają mu i podejmują odważne decyzje. Częściej zdarza się, że życie jest równo poukładane, przemyślane i przekalkulowane. Ale nie w tym wypadku.

 

Filmowa historia miłosna – fotograf ślubny Wrocław

 

Patrycja i Matusz poznali się dość niespodziewanie. To było przypadkowe spotkanie, które przerodziło się w prawdziwe uczucie. Szybko okazało się, że tych dwoje nie potrafi bez siebie żyć. Po kilku miesiącach byli już zaręczeni, a rok po tym, jak zobaczyli się po raz pierwszy, składali sobie małżeńską przysięgę. Bez cienia wątpliwości. Za to z pewnością, że chcą być ze sobą już zawsze.

Takiemu obrotowi spraw nie można się jednak dziwić. Patrycja to konkretna dziewczyna, która potrafi celebrować każdą chwilę i docenia „tu i teraz”. Mateusz to facet z krwi i kości. Jest strażakiem, który codziennie zmaga się z wielkimi wyzwaniami, a niekiedy ryzykiem. Bardzo zależało mi, więc na tym, by zrobić tej parze naprawdę wyjątkowe zdjęcia ślubne.

 

Sesja ślubna z niespodziankami 

 

Miejsce do zdjęć mieliśmy wybrane od dawna. Tam, gdzie zwykle uprawia się trekking w sportowych ubraniach i butach, my dotarliśmy bez uszkodzenia sukni ślubnej i garnituru, co można uznać za duży wyczyn. Młodzi mocno obawiali się pogody, która w dniu sesji była kapryśna. Trochę padało, a niebo zakrywały chmury. Ja jednak byłem zachwycony, bo taka aura wydobyła piękne kolory otoczenia, nasycone kontrasty i dodała odrobinę tajemniczego klimatu.

Jeśli Wam też marzy się taka bajkowa sesja ślubna w okolicach Wrocławia, piszcie! Poznajmy się i ustalmy szczegóły Waszych zdjęć.

 

 

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI, PEŁNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY WKRÓTCE

 

11 października 2019

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k