Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

sesja zaręczynowa
sesja zaręczynowa
sesja zaręczynowa
sesja zaręczynowa

Zapytaj o wolny termin

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Łukasz przygotował dla nas rewelacyjna sesję narzeczeńską. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Podczas sesji panowała przyjazna atmosfera, niczym się nie stresowaliśmy, a do tego zdjęcia dostaliśmy już po tygodniu od sesji.

polecamy

 

Sylwia i Piotr

referencje

Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 

Kladuia i Radek

referencje

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik  fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

 

Paulina i Artur

referencje

Sprawdź moje rekomendacje

Cennik sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu

 

Ile kosztuje sesja narzeczeńska we Wrocławiu?

sesja narzeczeńska we wrocławiu

Sesja narzeczeńska na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu

 

 

Zobacz więcej

sesja narzeczeńska we wrocławiu

Sesja narzeczeńska w Parku Południowym we Wrocławiu

 

 

 

Zobacz więcej


Sesja narzczeńska we Wrocławiu - zobacz przykładową realizację

sesja narzeczeńska we wrocławiu

 

  • Gadżety

Gadżety mogą stanowić ciekawe urozmaicenie sesji. Trzeba jednak do tego podejść ostrożnie żeby zdjęcia nie wyglądały kiczowato. Niech to będzie coś oryginalnego i z charakterem. Podkreślające Waszą osobowość i zainteresowania.

 

  • Idealna pora na sesje narzeczeńską we Wrocławiu

Dla zdecydowanej większości fotografów nie ma lepszej pory na zdjęcia niż złota godzina. To pora dnia zaraz po wschodzie Słońca i tuż przed zachodem Słońca, w której występuje szczególne i bardzo atrakcyjne oświetlenia. To światło, które pięknie maluje zdjęcia nadając im wyjątkowy klimat. Minusem jest to, że trzeba się poświęcić i wstać bardzo wcześnie rano. Trudność polega również na tym, że to pora dnia, która trwa dosłownie chwile. Dlatego potrzeba refleksu i skupienia żeby ten czas maksymalnie wykorzystać.

 

  • Idealne miejsce na sesje narzeczeńską we Wrocławiu

Pamiętasz gdzie spotkaliście się po raz pierwszy? Gdzie miała miejsce ważna pierwsza randka? Każda para ma miejsca, które są wyjątkowe i niepowtarzalne. To miejsca, które sprawiają, że serce bije szybciej jak o nich myślisz. Powodują piękne wspomnienia. Wykorzystaj to miejsce, jako tło do zdjęć zaręczynowych. Niech to będzie coś wyjątkowego i tylko Waszego.

sesja narzeczeńska we wrocławiu

 

  • Motyw przewodni sesji narzeczeńskiej 

Sesja narzeczeńska podobnie jak reportaż ślubny czy sesja ślubna powinna być opowieścią o Was. To fotografie, które powinny pokazać zakochaną w sobie parę w taki sposób, aby oddać Wasz charakter. Dlatego odradzałbym sztuczne pozowanie. Przeszukując w Internecie poradniki ślubne bez trudno można odszukać inspiracji i ciekawych pomysłów jak zrealizować sesję narzeczeńską w ciekawy sposób. Motywów jest wiele. Ważne jednak żeby mówiły coś o Was. Jeżeli jesteście namiętnymi kawoszami to dobrym pomysłem będzie sesja w jednej ze stylowych kawiarni. Jeżeli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzy to można pomyśleć o pionkowym stylu zdjęć. Może macie czworonoga, którego bezgranicznie kochacie. Zabierzcie go na sesje. Zdjęcia na pewno będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

  • Przygotuj się do sesji narzeczeńskie we Wrocławiu

Co jest najważniejsze w przygotowaniach do sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu? Odpowiedź jest prosta i banalna – to Wy! Postaraj się zaplanować sesję w luźniejszy i spokojniejszy dla Was dzień. Najlepszym dniem będzie taki dzień, w którym zarówno Ty jak Twój partner nie będziecie mieli na głowie zbyt dużej ilości obowiązków. Postarajcie się zapomnieć na chwilę o pracy oraz przygotowaniach do wesela. Niech to będzie dla Was ucieczka od zmagań dnia codziennego. Celebrujcie ten czas i cieszcie się sobą! Zastanów się ile czasu macie tylko dla siebie, na co dzień. Okres przygotowań do wesela do czas tym bardziej intensywny. Dla mnie sesja narzeczeńska to pewnego rodzaju podsumowanie czasu narzeczeństwa i tym samym preludium nowego etapu w życiu.

sesja narzeczeńska we wrocławiu

 

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu  to przygoda!

To Ty i Twój partner musicie być przekonani do sesji narzeńskiej. Jeżeli traktujesz to, jako dodatkowy obowiązek przed ślubem to lepiej zrezygnuj. Sesja zaręczynowa powinna być fajnym doświadczeniem. Powinna powodować pozytywne emocje. Ważne jest żebyście poczuli się swobodnie – dzięki temu fotograf przygotuje dla Was naturalne i ponadczasowe zdjęcia, które będą piękną i wartościową pamiątką na długie lata. Sesja narzeczeńska powinna być chwilą relaksu, odskoczni w zmaganiach logistycznych związanych z przygotowaniami uroczystości weselnej. Nie myśl w pierwszej kolejności jak wykorzystasz zdjęcia z sesji zaręczynowej. Pomyśl o tym jak randce, spacerze, który da Wam szanse nacieszyć się sobą i wspólnie spędzić miło czas.

sesja narzeczeńska we wrocławiu

 

Czy warto umówić się na sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu to idealna okazja żeby lepiej poznać styl pracy fotografa. Sesja zaręczynowa to preludium sesji ślubnej. Wiele par zadaje sobie pytanie czy warto umówić się na sesję narzeczeńską we Wrocławiu. Jeżeli masz podobny dylemat to stanowczo mogę Cię zapewnić, że warto! Przede wszystkim Ty jak i Twój przyszły mąż będziecie czuli się swobodniej przed obiektywem w dniu ślubu, a to zaowocuje fajnymi, naturalnymi zdjęciami! Zdjęcia możesz wykorzystać, jako element dekoracji sali, zaproszeń ślubnych. Nie masz pomysłu na prezent w ramach podziękowań dla rodziców? Zaprojektuj ładny album z Waszymi zdjęciami właśnie z sesji narzeczeńskiej. Samo spotkanie z fotografem potraktuj jak nowe, ciekawe doświadczenie. Zabierz ze sobą pozytywne nastawienie i dobry humor, a będzie piękna pamiątka 😊

sesja narzeczeńska we wrocławiu


Sesja narzeczeńska we Wrocławiu – Inspiracje i porady, które musisz poznać!

sesja narzeczeńska we wrocławiu
sesja narzeczenska we wroclawiu

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

+48 883 554 665