Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

13 kwietnia 2021

 

 

 

Ślub Karoliny i Kamila

Wrzesień 12, 2020r.

Ceremonia zaślubin: Kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego

Oprawa muzyczna: DJ Q-la

Zabawa weselna: Restauracja Mario w Brzegu

 

 

 

Karolina i Kamil – restauracja Mario ślub w Brzegu

 

 

Ślub i wesele mogłoby się wydawać, że w tym temacie powiedziano i napisano już wszystko. Jako fotograf ślubny mam inne zdanie. Nie tylko zaglądam za kulisy tych wydarzeń, ale też opowiadam historię zakochanych, stojąc za obiektywem. Wiem, że każda miłość jest inna, bo tak bardzo wszyscy się od siebie różnimy. Nie ma dwóch takich samych osób, tak samo jak nie ma dwóch takich samych par i ślubów. Dziś zabieram Was w nową podróż do Brzegu – w kadrach i słowem - razem z Karoliną i Kamilem.

 

 

Restauracja Mario - fotografia ślubna Brzeg

 

 

Gdy spotkałem się z Karoliną i Kamilem, którzy szukali fotografa na ślub w Brzegu, wiedziałem, że znajdziemy wspólny język. Ich otwartość i niebywałe poczucie humoru mnie urzekło. Czekałem, więc razem z nimi na TEN, wielki dzień. W dniu ślubu, towarzyszyłem Parze Młodej – tradycyjnie – już od przygotowań. Zawsze fascynują mnie zabiegi wykonywane przez makijażystki i fryzjerki. Rzędy kolorowych pudełek i pędzli czekają na to, by podkreślić blask zakochanych oczu. Później przychodzi czas na suknię, garnitur i dodatki – tak młodzi stawiają kropkę nad przysłowiowym „i”. To też czas na detale – tak bardzo lubiane nie tylko przez kobiety, ale także… fotografa ślubnego. Na ślubie Karoliny  i Kamila wszystko było ze sobą spójne.

 

 

Fotograf na ślub Brzeg

 

 

Karolinie w przygotowaniach oczywiście pomagała świadkowa. Gdy dojechaliśmy na ślub do kościoła w Brzegu, wszyscy chyba poczuli majestat i powagę miejsca. Imponujący i jednocześnie kameralny budynek świątyni, ukryty wśród zieleni, zrobił niesamowite wrażenie. Chwila napięcia, nieśmiałe spojrzenia i delikatny dotyk dłoni. Później przysięga, masa wzruszeń, wiele uronionych łez i mamy nowe małżeństwo – Karolinę i Kamila!

Można powiedzieć, że to było prawdziwe wesele z polskim przytupem – z chlebem, wódką i solą, a co ważniejsze – z tańcem, śpiewem i szczerą radością. Zobaczcie sami!

 

 

 

Zobacz również:

 

Sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

 

 Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

Planujesz ślub i szukasz fotografa? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Restauracja Mario w Brzegu fotografia ślubna