Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

zdjecia slubne wrocław

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

fotograf brzeg
zdjecia slubne brzeg
zdjecia slubne wrocław

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

Historie ślubne

Powrót do portfolio

„Fotografia jest rzeczywistością tak subtelną, że staje się bardziej realna niż rzeczywistość” – Alfred Stieglitz

Fotografia ślubna to opowieść o miłości, szczęściu, zaufaniu, przyjaźni i spełnieniu marzeń. W trakcie reportażu ślubnego szukam nowych, niepowtarzalnych i zarazem unikalnych kadrów, które pozwolą Ci zapamiętać emocje dnia ślubu na bardzo długo. Reportaż ślubny to dla mnie również mikro historie, drobne gesty, skradzione pocałunki to chwile, które tworzą wyjątkową opowieść. Zależy mi na tym żeby Twój album ślubny wypełniały właśnie takie zdjęcia. Nie ulegam aktualnym modom. Inspirują mnie ludzie i proste ludzkie historie, dlatego w mojej fotografii stawiam na klasykę. Wierzę mocno w to, że naturalne zdjęcia są ponadczasowe. Zależy mi na tym żeby zdjęcia, które ode mnie otrzymasz prezentowały się atrakcyjnie nie tylko dzisiaj, ale również za 5, 10 i 20 lat. To jest moja filozofia fotografii ślubnej. Dlatego kiedy oglądasz moje portfolio możesz zobaczyć prawdziwy uśmiech na twarzach bohaterów zdjęć, szczere łzy wzruszenia, a z drugiej strony radość i szczęście. Takie zdjęcie są dla mnie wyjątkowe, klasyczne i ponadczasowe. Takie zdjęcia przygotuje również dla Ciebie.


Wszystkie zdjęcia, które tu oglądasz są naturalne, niepozowane i spontaniczne

Trudno wyobrazić sobie reportaż ślubny, w którym brakować będzie zdjęć z ceremoni zaślubin. Moment składania przysięgi, kiedy ślubujesz miłość i wierność osobie, którą kochasz to najważniejsze wydarzenie dnia ślub. To stresujący moment i bardzo wymagający również dla fotografa. Fotografując moment składnia przysięg skupiam się nie tylko na Parze Młodej, ale również obiektyw kieruje w stronę rodziców, świadków oraz najbliższych gości. Ceremonia zaślubin zawsze powoduje emocje, które chce pokazać na zdjęciach.


Zdjęcia z ceremonii zaślubin

Reportaż ślubny to jedna z najważniejszych pamiątek z dnia ślubu. To zdjęcia, które nie tylko dokumentują cały dzień ślubu, ale przede wszystkim opowiadają o Tobie i Twojej drugiej połówce. To opowieść o miłości i zaufaniu, szczęściu i spełnieniu marzeń. Fotografie, które tworzą reportaż ślubny powinny być ponadczasowe, naturalne, spontaniczne. Dlaczego? Ponieważ mocno wierze, że tylko takie zdjęcia przetrwają liczne trendy i zmieniające się mody. Podobnie jak w sztuce, tylko klasyka jest ponad czasowa.


Wyjątkowe zdjęcia ślubne


Portfolio fotografa ślubnego I Reportaż