Paulina & Artur

 

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów

Hanna & Krzysztof

 

Zdjęcia z całego pięknego dnia jakim jest Ślub i sesja poślubna, są jedyne w swoim rodzaju. Uchwycone wspaniałe emocje. Przeglądając je od razu wraca się pamięcią do tych chwil i widzi się je przed oczami. Wspaniale :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Łukaszem. Zdjęcia otrzymaliśmy w przeciągu 3 tygodni dodatkowo z niespodzianką ponad program co nas bardzo miło zaskoczyło. Polecamy współpracę z p. Łukaszem. Hania i Krzysiek :)

Anna & Grzegorz

 

Dzień Dobry Panie Łukaszu,

Jesteśmy właśnie po obejrzeniu (dwukrotnym) zdjęć z naszego wesela i muszę powiedzieć, że wyszły one naprawdę ładnie, a niektóre wręcz zasługują na komentarz w stylu " ale się udało" - mamy tu na myśli zwłaszcza braci panny młodej, którzy wyszli na zdjęciach, jakby mieli niezły ubaw z pary młodej :). Niektóre ze zdjęć na pewno będą krążyły po rodzinie jako legenda. Dziękujemy za tak piękne upamiętnienie naszej uroczystości i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z sesji poślubnej wraz z albumami.
 
Pozdrawiamy,
Ania i Grzesiek

Pulina - chrzest święty Milenki

 

Polecam Pana Łukasza, który wykonał reportaż z uroczystości chrztu św. naszej córki :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, z jakości wykonanych zdjęć oraz krótkiego czasu oczekiwania na nie :)

Ania & Maciek - sesja rodzinna Michałka z rodzicami

 

Polecam Pana Łukasza, który wykonał reportaż z uroczystości chrztu św. naszej córki :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, z jakości wykonanych zdjęć oraz krótkiego czasu oczekiwania na nie :)

Agnieszka & Łukasz - sesja rodzinna Filipka z rodzicami

 

Łukasz przygotował dla nas maleńka rodzinna sesyjke w makach. Muszę przyznać że obawiałam się że zdjęcia mogą nie wyjść bo było mega gorąco i dziecko już umeczone dniem bo sesja była późnym popołudniem ale rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Wyszło naprawdę wiele pięknych zdjęć nie tylko technicznych ale takich gdzie emocje mówią wszytsko. Jestem zachwycona! Chcę więcej! Gorąco polecam! Nie wiem jak Łukasz to robi ale potrafi być i fotografować a przy tym stwarzać taka atmosferę że zdjęcia robią się jakby w tle. Fantastycznie łapie moment i potrafi doradzić co zrobić.

Edyta

 

Dobry fotograf powinien mieć zdolność widzenia tego,co dla innych jest niewidoczne.Możliwość uchwycenia ulotnej rzeczywistości, sprawia,że fotografia staje się symbolem chwil,momentów,emocji.Wspaniale zrobione,stanowią pamiątkę na życie.Dziękując serdecznie,polecam na przyszłość.Pozdrowienia, Edyta.

Sylwia & Piotr

 

Łukasz przygotował dla nas rewelacyjna sesję narzeczeńską. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Podczas sesji panowała przyjazna atmosfera, niczym się nie stresowaliśmy, a do tego zdjęcia dostaliśmy już po tygodniu od sesji.

 

polecamy

Sylwia i Piotr

Sylwia 

 

Przepiękne zdjęcia, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybka realizacja.

 

Polecam.

Anna & Rene 

 

Polecam Pana Łukasza w 100%, fotograf z pasją i zaangażowaniem, nasze zdjęcia ślubne wyszły lepiej niż się tego spodziewaliśmy. Dziękujemy!

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k