Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

portfolio fotografa

Chrzest Święty

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Zobacz więcej

portfolio fotografa

Sesja narzeczeńska

Można śmiało powiedzieć, że sesja zaręczynowa to podsumowanie Waszego narzeczeństwa. Sami zobaczycie, z jakimi sentymentem będziecie oglądać te zdjęcia po latach. To również idealną okazja, żeby lepiej poznać fotografia i jego styl pracy. 

portfolio fotografa

Sesja ślubna

Sesja ślubna jest ukoronowaniem reportażu ślubnego. Można powiedzieć, że to taka wisienka na torcie. Zdjęcie z plenerowej sesji pozostaną dla Was piękną pamiątką.

portfolio fotografa

Reportaż ślubny

Ślub to jeden z tych dni, który już na zawsze pozostanie w pamięci. To chwile bardzo ważne, zasługują na to, aby godnie je zachować na zawsze. Takie właśnie fotografie ślubne przygotuje dla Ciebie. Nie zabraknie w nich najważniejszych wydarzeń, ale również detali i drobnych gestów, które stworzą piękną opowieść.

 

Z jednej strony łapię chwilę i precyzyjnie dokumentuję ten wyjątkowy dla Was czas. Z drugiej tworzę spójną historię ślubną, która opowiada o Waszych emocjach i uczuciach. Ponadto dbam o każdy pojedynczy kadr, co możecie zobaczyć właśnie tu – w moim portfolio. Każde zdjęcie ślubne, które trafi w Wasze ręce, jest dopracowane w najmniejszym calu.


Czym charakteryzują się moje fotografie ślubne?

Portfolio fotografa ślubnego to miejsce zupełnie wyjątkowe. Znajdziecie tu moje ulubione zdjęcia z sesji ślubnych, reportaży ślubnych i sesji narzeczeńskich. Wybrałem same perełki, które doskonale odzwierciedlają styl mojej pracy.


Portfolio fotografa ślubnego

KONTAKT