Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

11 marca 2021

 

 

 

Sesja ślubna Kolorowe Jeziorka

 

Co powiecie na plener ślubny w Kolorowych Jeziorkach? Znacie to miejsce? Jeśli kochacie naturę i szukacie urokliwego, charakterystycznego miejsca, wypełnionego pięknymi, naturalnymi barwami – Kolorowe Jeziorka to strzał w 10! Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej, które miałem przyjemność wykonać dla Kasi i Roberta. Zakochani uwielbiają małe i duże podróże, a więc na sesję ślubną udaliśmy się w miejsce jednej z najpiękniejszych, najbardziej urokliwych atrakcji Dolnego Śląska, o której, co ciekawe, mało osób wie… Szukacie pomysłu na romantyczny plener ślubny niedaleko Wrocławia? Kochacie naturę i zastanawiacie się, gdzie udać się na zdjęcia ślubne, tak aby było oryginalnie i ciekawie?
Zobacz inspirującą sesję ślubną w Kolorowych Jeziorkach i dowiedz się, jak tam dojechać i kiedy najlepiej wykonać zdjęcia.


Sesja ślubna dla miłośników podróży


Z Kasią i Robertem miałem przyjemność zrealizować nie tylko plener ślubny, ale także reportaż z dnia ślubu. Zakochani kochają spędzać aktywnie czas. Lubią poznawać nowe miejsca. Planując plener ślubny nie chcieliśmy iść w sprawdzony schemat – żadnych gór, Ostrowa Tumskiego czy popularnych zamków. Postanowiliśmy, że najpiękniejszym tłem ich ślubnych wspomnień będzie sesja plenerowa w Kolorowych Jeziorkach. To był doskonały wybór, który dziś kojarzy mi się głównie z wyjątkową eksplozją barw. Co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach.
Kolorowe Jeziorka, czyli pomysł na sesję ślubną na Dolnym Śląsku

 

 

Kolorowe Jeziorka - Idealne miejsce na wyjątkową sesję ślubną

 

 

Kolorowe Jeziorka to unikatowe miejsce na skalę całego świata! Jak dojechać do Kolorowych Jeziorek? Ten urokliwy plener ślubny mieści się w Rudawskim Parku Narodowym, 95 km od Wrocławia i 30 km od Jeleniej Góry. Do Jeziorek musicie powędrować szlakiem. Pierwsze mieści się zaledwie 5 minut pieszo od parkingu, do kolejnych trzeba pójść trochę dalej (około 30 minut spokojnym spacerem).
Czy nazwa Kolorowe Jeziorka oznacza, że dosłownie są one kolorowe? Tak! I to jest najbardziej wyjątkowe w tym plenerze. Leśne, niewielkie jeziora powstały w wyniku wydobywania w tym miejscu minerałów. Są koloru: żółtego, purpurowego, błękitnego i zielono-czarnego. Wyobraź sobie, ile to daje możliwości na pomysłową sesję ślubną w naturalnym plenerze! Do dyspozycji jest cała paleta pięknych, naturalnych barw.


Sesja plenerowa w Kolorowych Jeziorkach jesienią


Kiedy najlepiej udać się na sesję plenerową w Kolorowych Jeziorkach? Wraz z Kasią i Robertem wybraliśmy się tam jesienią. I to była prawdziwa petarda! Oprócz intensywnych kolorów wody, w tle mieliśmy też feerię barw na drzewach liściastych, które otaczają jezioro. Zakochani mogli poczuć się, jak na spokojnej, romantycznej randce, a ja wręcz nie mogłem od nich oderwać obiektywu.
Szukasz inspiracji na romantyczną, oryginalną sesję ślubną w plenerze niedaleko Wrocławia? Koniecznie odwiedź Kolorowe Jeziorka! To wyjątkowa lokalizacja, która będzie pięknym tłem ślubnej pamiątki.

 

 

 

Zobacz również:

 

Sesja narzeczeńska w Parku Południowym

 

 Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

Planujesz ślub i szukasz fotografa? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Plener ślubny w Kolorowych Jeziorkach