Paulina i Artur ślubn w brzegu

 

 

Fotografia ślubna Brzeg- Fotograf Brzeg- Fotograf na wesele Brzeg- Zdjęcia ślubne Brzeg

 

Ślub Pauliny i Artura 

 

Czerwiec 8, 2019r. 

 

Ceremonia zaślubin: Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzegu

Zabawa weselna: Inspiracja Catering - Dom Weselny

 

FOTOGRAF BRZEG - FOTOGRAF NA ŚLUB BRZEG - FOTOGRAFIA ŚLUBNA BRZEG

 

Nowa historia - fotografia ślubna Brzeg

 

Ślub i wesele - mogłoby się wydawać, że w tym temacie powiedziano i napisano już wszystko. Jako fotograf ślubny mam inne zdanie. Nie tylko zaglądam za kulisy tych wydarzeń, ale też opowiadam historię zakochanych, stojąc za obiektywem. Wiem, że każda miłość jest inna, bo tak bardzo wszyscy się od siebie różnimy. Nie ma dwóch takich samych osób, tak samo jak nie ma dwóch takich samych par i ślubów. Dziś zabieram Was w nową podróż - w kadrach i słowem - razem z Pauliną i Arturem. 

 

Paulina i Artur - ślub w Brzegu - fotograf na ślub w Brzegu

 

 

Gdy spotkałem się z Pauliną i Arturem, którzy szukali fotografa na ślub w Brzegu, wiedziałem, że znajdziemy wspólny język. Ich otwartość i niebywałe poczucie humoru mnie urzekło. Czekałem, więc razem z nimi na TEN wielki dzień. W dniu ślubu, towarzyszyłem im - tradycyjnie - już od przygotowań. Zawsze fascynują mnie zabiegi wykonywane przez makijażystki i fryzjerki. Rzędy kolorowych pudełek i pędzli czekają na to, by podkreślić blask zakochanych oczu. Później przychodzi czas na suknię, garnitur i dodatki - tak młodzi stawiają kropkę nad przysłowiowym "i". To też czas na detale - tak bardzo lubiane nie tylko przez kobiety, ale także ... fotografa ślubnego. Na ślubie Pauliny i Artura wszystko było ze sobą spójne - nawet bordowe i złote dodatki, a także motyw róż, który możecie zobaczyć nawet na torcie. 

 

Fotograf na ślub Brzeg

 

Paulinie w przygotowaniach pomagała mama. Szepnęła jej coś na ucho przed błogosławieństwem, a to, co zostało powiedziane - zostanie dla nich tajemnicą. Ja mogę tylko domyślać się, że to rada udzielona córce na nowej, życiowej drodze. 

Gdy dojechaliśmy na ślub do kościoła w Brzegu, wszyscy  chyba poczuli majestat i powagę miejsca. Imponujący i jednocześnie kameralny budynek świątyni, ukryty wśród zieleni, zrobił niesamowite wrażenie. Chwila napięcia, nieśmiałe spojrzenia i delikatny dotyk dłoni. Później przysięga, masa wzruszeń, wiele uronionych łez i mamy nowe małżeństwo - Paulinę i Artura!

Na rozwój wydarzeń nie trzeba było długo czekać. Na tzw. bramach znajomi i przyjaciele młodej pary zrobili dobry wstęp do dalszej zabawy, która towarzyszyła wszystkim przez całą noc. Można powiedzieć, że to było prawdziwe wesele z polskim przytupem - z chlebem, wódką i solą, a co najważniejsze - z tańcem, śpiewem i szczerą radością. Zobaczcie sami! :-)

 

 

STRONA W TRAKCIE AKTUALIZACJI, PEŁNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY WKRÓTCE

 

 

Szukasz fotografa na ślub,  najczęściej wyszukiwanym hasłem w wyszukiwarce jest fotograf ślubny Brzeg

 

Tymczasem, jeśli szukacie fotografa na wesele, jestem do usług. Piszcie lub dzwońcie i pytajcie o wszystko. Bardzo chętnie spotkam się z Wami i przy pysznej kawie posłucham o Waszych ślubnych planach.

 

 

Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Wasze historie,

napiszcie do mnie zapytanie o wolny termin.

                                                                                                  Będzie mi miło Was poznać!                                                                                            

 

15 grudnia 2018

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k