Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

27 lipca 2021

 

 

Sesja ślubna w pałacu to doskonały wybór dla osób, które chcą poczuć się niczym prawdziwa, książęca para. Jeśli kochacie bajkową stylistykę glamour, która łączy elegancję, szlachetność i nutę historii – koniecznie zobaczcie pałacową sesję ślubną Ilony i Maxa.


Kliknij tutaj i zobacz również reportaż ślubny Ilony i Maxa 


To jedna z tych par, z którą nawiązałem bardzo przyjacielską relację. Oprócz sesji ślubnej miałem przyjemność uwiecznić także ich dzień ślubu. Uroczystość odbywała się we Wrocławiu.

 


Zdjęcia ślubne zrealizowaliśmy w Opactwie Cystersów w Lubiążu – największym zabytku tego typu w całej Europie.

 

Z wielką przyjemnością opowiem Wam o tej sesji ślubnej odrobinę więcej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zatopienia się w niezwykłej historii tego jakże urokliwego miejsca w okolicach Wrocławia.


Zjawiskowa sesja ślubna w klasztorze

 

Pałacowa sesja ślubna to mimo pozorów nie jest pomysł dla każdego. Idealnie sprawdzi się u par, które kochają elegancję i wykwintny charakter wnętrz. Tak właśnie było w przypadku Ilony i Maxa. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy zrealizować bajkową sesję ślubną – taką, która wręcz zapiera dech w piersiach.

Opactwo Cystersów w Lubiążu to miejsce ideał, jeśli chodzi o pałacowe sesje ślubne w okolicach Wrocławia. Wnętrza, kolory ścian, elementy dekoracyjne, plafony, malowidła ścienne, liczne rzeźby – to wszystko tworzy zupełnie zjawiskowe tło, które zabiera parę młodą w podróż do przeszłości.


Opactwo Cystersów w Lubiążu – najpiękniejsze zdjęcia ślubne

 

Historia Opactwa Cystersów w Lubiążu sięga 1150 roku. W skład zespołu klasztornego wchodzi bazylika wniebowzięcia NMP, klasztor, pałac opatów, pomocniczy kościół św. Jakuba i zabudowania gospodarcze. Do jednego z najważniejszych zabytków całego klasztoru należy Sala Książęca, w której mieliśmy wraz z Iloną i Maxem okazję wykonać większość zdjęć z ich magicznej sesji ślubnej.

 

Ta niezwykle ozdobna przestrzeń to jeden z najwybitniejszych zabytków śląskiego baroku. To zdecydowanie najlepsze miejsce na sesję ślubną w pałacu, jeśli pochodzicie z Wrocławia lub innych miast województwa dolnośląskiego. 

 

Klasztor w Lubiążu jest na tyle okazały, że jeśli para młoda marzy o eleganckiej sesji w pałacowym stylu, to z powodzeniem może tu przyjechać nawet z drugiego końca Polski. To miejsce na pewno Was nie zawiedzie!

 


Jak zaplanować sesję ślubną w pałacu?

 

Na przykładzie sesji ślubnej w opactwie cystersów, mogę zdradzić Wam kilka wskazówek na temat tego, jak zaplanować piękną sesję ślubną w pałacowych wnętrzach.

 

Przede wszystkim jest to sesja dla par, które kochają elegancję i nutę luksusu. Jeśli nie wybieracie się na sesję ślubną do Opactwa Cystersów w Lubiążu, zwrócicie uwagę na wyposażenie i wystrój pałacowych wnętrz. Mało, który obiekt tego typu nadal wygląda tak pięknie. Rzeźby i niezwykłe zdobienia na ścianach dodają każdej fotografii ślubnej zjawiskowego charakteru.

 

Dobrze, jeśli pałacowe wnętrza współgrają też ze strojem pary młodej. Najlepiej, jeśli panna młoda to typ tzw. księżniczki – z dużą, pokaźną i elegancką suknią. Zresztą spójrzcie na stylizację Ilony i Maxa – od razu widać, że ta para kocha taką stylistykę. Zakochani czuli się w tym miejscu doskonale, dzięki czemu pałacowa sesja ślubna wyszła naprawdę zjawiskowo.

 

 

Nawet gdybym bardzo chciał, nie potrafiłbym wybrać jednego, ulubionego zdjęcia – to naprawdę bajkowa sesja ślubna, o której może marzyć nie tylko niejedna para młoda, ale i niejeden fotograf.

 

Ilonka, Max – bardzo Wam dziękuję za możliwość wykonania dla Was sesji ślubnej w Opactwie Cystersów w Lubiążu. To dla mnie zaszczyt!

 

Zobacz również:

 

Zjawiskowa sesja ślubna w klasztorze

Ilona i Max - reportaż ślubny

 

 Nie mogę się doczekać, żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

Planujesz ślub i szukasz fotografa? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę!

Pałacowa sesja ślubna w Opactwie Cystersów w Lubiążu