Łukasz przygotował dla nas maleńka rodzinną sesyjkę w makach. Muszę przyznać, że obawiałam się, że zdjęcia mogą nie wyjść bo było bardzo gorąco, dziecko już umęczone dniem, bo sesja była późnym popołudniem, ale rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. 

Agnieszka Piskorowska

Zdjęcia z całego pięknego dnia, jakim jest Ślub i sesja poślubna, są jedyne w swoim rodzaju. Uchwycone wspaniałe emocje. Przeglądając je, od razu wraca się pamięcią do tych chwil i widzi się je przed oczami. Wspaniale :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Łukaszem. 

Hanna Khaniya

Zdecydowanie polecam Pana Łukasza, nie dość że przemiły człowiek to jeszcze niesamowity fotograf. Nasze zdjęcia ślubne wyszły lepiej niż się tego spodziewaliśmy. Dziękujemy raz jeszcze!

Anna Kedzierska

Opinie klientów

Cześć!

 

Nazywam się Łukasz Wąsik.

Miło mi powitać Was w moim wirtualnym świecie. Czujcie się jak u siebie i odwiedzajcie mnie częściej. Będzie mi bardzo miło :-)

 

Certyfikaty i Szkolenia

 

2017 Warsztaty fotografii ślubnej - Szkoła Obrazu Warsztaty dla Fotografów Ślubnych - Grzegorz Moment Płaczek

 

2016 Warsztaty fotografii cyfrowej Wrocławska Szkoła Fotografii

 

Posiadam akredytację uprawniającą do fotografowania ceremonii kościelnych.

 

To, na czym mi zależy w trakcie reportażu ślubnego to pokazanie prawdziwych emocji, spontanicznych reakcji gości, mikro historii, które tworzą piękną opowieść o Was, o Waszych uczuciach. Fotografia ślubna to dla mnie przede wszystkim reportaż. Nie staram się kreować rzeczywistości, reżyserować sytuacji czy scen. Pokazuje na zdjęciach prawdziwy uśmiech, łzy radości, szczęścia, po to żebyście mogli wrócić do tych pięknych chwil. Naturalność to również styl mojej obróbki zdjęć. Nie lubię nadmiernej ingerencji programów graficznych. Podobają mi się ciepłe, naturalne kolory oraz czerń i biel.

Fotografia sprawia mi wiele radości i daje ogromną satysfakcję. Ślub to jedno z najważniejszych i najszczęśliwszych momentów w życiu. Dlatego w moim portfolio jest tyle zdjęć, na których możecie oglądać szczęśliwych i uśmiechniętych ludzi. Zdradzę Wam, że ta pozytywna energia udziela się również mi! Motywuje mnie do jeszcze lepszej pracy!

 

Zdaje sobie sprawę, że bardzo często zdjęcia są jedyną i najważniejszą pamiątką z dnia ślubu. Ważne jest dla mnie, aby zatrzymać dla Was ten czas na zawsze.

 

Prywatnie jestem ciekawym świata człowiekiem. Lubię podróże, którymi zaraziła mnie moja żona. Kocham polskie morze. Zdradzę Wam, że jednym z moich największych marzeń jest mały biały domek z widokiem na plażę. Kocham psy i od najmłodszych lat jestem największym psiarzem. Moja żona dla odmiany uwielbia koty. Sami widzicie, jesteśmy dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Czas wolny spędzam z przyjaciółmi, czytając książki kryminalne i nałogowo oglądając seriale na netflixie. Lubię gotować, czas w kuchni pozwala mi się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o bożym świecie. Nie jestem wybitnym kucharzem, moją spektakularną potrawą jest czerwone risotto.

 

 

 

 

Bardzo często pytacie, co robię jak nie fotografuje ślubów? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dalej fotografuje. Fotografia sprawia mi ogromną frajdę i daje mnóstwo radości. Dlatego jak nie wykonuje reportażu ślubnych, znajduje inne tematy do zdjęć. Zawsze zabieram ze sobą aparat, obserwuje i szukam interesujących kadrów. To pozwala mi zachować dystans i rozwijać warsztat.

 

 

 

 

 

 

 

omnie1

 

              Fotografia Ślubna Wrocław; Fotograf Wrocław