Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

zdjecia slubne wrocław

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

fotografia@kadrowaniemarzen.pl

www.kadrowaniemarzen.pl

sesja narzeczenska we wroclawiu
zdjecia slubne wrocław
zdjecia slubne wrocław

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

Kursy i szkolenia

  • 2017 Wrocławska Szkoła Fotografii

  • 2018  Szkoła Obrazu "Warsztaty Fotografii Ślubnej" Kraków

  • 2019  Certyfikat Kurii Metropolitalnej uprawniający do fotografowania ceremonii kościelnych.

informacje o mnie
informacje o mnie
informacje o mnie

To dla mnie zaszczyt, przywilej i ogromne wyróżnienie, że mogę uczestniczyć w tak ważnych dla Was chwilach!

Nazywam się Łukasz i jak już zapewne wiesz - jestem fotografem ślubnym z Wrocławia.

 

Pracuję głównie we Wrocławiu, Legnicy, Oławie oraz pozostałej częsci Dolnego Śląska i Opolszczyźnie Kocham ten region, ale moim największym marzeniem jest niewielki, biały domek z widokiem na morze. Chętnie wyjechałbym tam razem z żoną i córeczką, która mimo tego, że ma niespełna 1,5 roku już przejawia zainteresowanie fotografią.

Skąd pasja do zdjęć ślubnych? Moja artystyczna dusza dawała o sobie znać już w czasach liceum. Wtedy z dumą recytowałem Szymborską, Miłosza, a nawet Mickiewicza. Należałem do grupy teatralnej. Dziś z tych czasów pozostała mi wrażliwość i zamiłowanie do estradowego rytmu. Lubię polską muzykę. W drodze na reportaż ślubny zazwyczaj słucham reggae, które pozytywnie mnie nakręca.

Wracając jednak do fotografii ślubnej – dlaczego zawładnęła moim sercem? Doceniam jej niezwykłą moc. Może przekazać coś, czego nie da się ująć słowami. Jest jak wehikuł czasu o szerokokątnej soczewce. Poszerza perspektywę. Pozwala zobaczyć i przeżyć więcej.

Irving Penn powiedział kiedyś, że dobra fotografia to taka, która komunikuje fakt, dotyka serca i pozostawia widza zmienionym tylko dlatego, że zobaczył dane zdjęcie. 

Właśnie to cenię w mojej profesji. Fotografia ślubna łączy w sobie ładunek dokumentalny, emocjonalny i artystyczny. Każde zdjęcie ma swoją mikro historię – ukazuje cząstkę Waszego świata, którą mam zaszczyt uwiecznić na zawsze.

 

Co robiłbym, gdybym nie był fotografem ślubnym?

 

Choć nie należę do wybornych kucharzy, potrafię robić doskonałe risotto. Całkiem dobrze czuję się też w daniach rybnych. Kto wie, może w okolicy mojego wymarzonego białego domku nad morzem otworzyłbym małe bistro... Jedno jest pewne – bylibyście tam mile widziani. Młode Pary od zawsze napełniają mnie pozytywną energią. Obserwowanie Was w tym ważnym czasie rozczula moje serce. Jesteście najlepszą inspiracją i muzą.

Czujecie, że możemy złapać nić porozumienia? Szukacie fotografa ślubnego z Wrocławia? Napiszcie do mnie. Możemy umówić się na spotkanie, aby lepiej się poznać i porozmawiać o Waszym dniu.

 

Dyplom fotografa ślubnego
Informacje o mnie

 

Kilka słów o mnie

Poznajmy się lepiej. Łukasz Wąsik