Najczęściej zadawane pytania - F.A.Q

 

 

Specjalnie dla Was przygotowałem listę najczęściej zadawanych pytań, które pary zadają mi podczas spotkań.

 

fotograf-na-wesele-wroclaw

 

 

 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

 

Fotografia jest moją pasją. Daje mi wiele radości, uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich historie to daje mi pozytywną energię. Nie ma dwóch takich samych par i nie ma dwóch takich samych ślubów. Każdy ślub jest inny. Najbardziej lubie moment kiedy moge oddać materiał Państwu Młodym i widzę na ich twarzy radość i zadowolenie to motywuje mnie do daleszego rozwoju.

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

 

Moja przygoda z fotografią ślubną zaczełą się od moemtu kiedy zostałem poproszony o sfotografowanie ślubu przyjaciół. Fotograf, którego wynajeli na swój ślub odmówił w ostatniej chwili wykonania zlecenia i tak zaczełą się moja przygoda z fotografią ślubną. Od razu zrozumiałem, że to jest zajęcia, które chce wykonywać profesjonalnie i postawiłem sobie cel zostać bardzo dobrym fotografem ślubnym.

 

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuje na aparatach oraz obiektywach firmy Canon.

 

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

 

Zdecydowanie jest to moment składania przysięgi, blask w oczach Państwa Młodych, łzy wzruszenia rodziców i bliskich sprawiają, że te chwile są równie emocjonujące dla mnie. Drugim takim momentem są podziękowania dla rodziców. Są to momenty, które zawsze mi się udzielają i nie potrafię być obojętny. To też fantastyczna okazją do pięknych zdjęć, pełnych prawdziwych emocji.

 

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

 

21 dni.

 

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

 

Zależy mi na tym aby moja oferta odpowiadała na potrzeby Państwa Młodych. Dlatego preferuje spotkanie od wysłania mailowo samej oferty. Różne pary mają różne potrzeby. Staram się aby moja oferta była możliwie elastyczna.

 

Jaki jest Twój styl?

 

Fotografia, którą kocham to fotografia naturalna, kolorowa, wypełniona emocjami. Lubię łączyć fotografie klasyczną z nowoczesnymi trendami to nadaje świeżości oraz maluje uśmiech na twarzy kiedy oglądamy zdjęcia.

 

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

 

Wspólną cechą wszystkich par z którymi miałem przyjemność pracować jest to, że są w sobie po uszy zakochani :)

 

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

 

Trzeba pamiętać o tym, że każdy ślub jest wyjątkowym dniem dla dwojga kochających się ludzi. Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dlatego każda para wkłada dużo pracy aby wszystko wyszło perfekcyjnie. Dlatego uważam, że każdy ślub jest wyjątkowy i mam nadzieję, że jest tym wymarzonym dla Państwa Młodych. Moim zadaniem jest zrobienie zdjęć, które będą piękną, bezcenną pamiątką na lata.

 

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

 

Nie traktuje tego w ten sposób. Każda para jest dla mnie wyjątkowa ponieważ dla tej jednej pary w dniu ich ślubu jestem w ich oczach najlepszym fotografem ślubnym na świecie.

 

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

 

Uwielbiam pracować z pozytywnie nastawionymi do siebie i świata ludźmi. To pozwala szybko przełamać lody i nawiązać kontakt.

 

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Wszystkie te, które są związane z pozytywnymi emocjami :)

 

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

 

Moim zdaniem najważniejsze jest to aby wyszukiwać profesjonalistów, osób odpowiedzialnych i rzetelnych ale też takich z którymi szybko nawiązujemy wspólny kontakt. To w dużym stopniu ułatwia współpracę.

 

             Fotografia Ślubna Wrocław; Fotograf  Wrocław