Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

31 lipca 2020

 

Lawendowe pole sesja ślubna

 

Lato to doskonały moment, aby zaplanować sielską sesję ślubną w otoczeniu kolorowych kwiatów i natury. Nasycone, niebieskie chabry, zwiewne, polne maki tworzą fantastyczne tło dla ślubnych ujęć. Pomysł przypadł do gustu Oli i Marcinowi – bohaterom dzisiejszej historii miłosnej. Zobacz jakie efekty udało nam się osiągnąć organizując sesję ślubną wśród naszych niezwykle malowniczych, sielskich krajobrazów.

 

Sielska sesja ślubna na polu lawendy

 

Uwielbiacie wypoczynek na łonie natury? Cenicie piękno naszych rodzimych, urokliwych krajobrazów? Lubicie długie spacery – najlepiej w otoczeniu okolicznych łąk i lasów? Sielska sesja ślubna to dla Was strzał w 10. Natura sama w sobie jest na tyle malownicza, że do zdjęć nie potrzebujecie nic więcej.

Wakacyjne miesiące to doskonały moment, aby wykorzystać podczas sesji ślubnych piękno i urodzajność naszych polskich, kwiecistych łąk. Czerwone, delikatne maki, chabry, łany zboża, fioletowe facelie – to roślinność jak z najpiękniejszych malowideł, która doskonale odda Waszą miłość do naturalnych krajobrazów.

 

Sesja ślubna w lawendzie

 

Proste rozwiązania na sesję ślubną mają ogrom zalet. Jednak tą najważniejszą jest możliwość wyeksponowania Waszych uczuć. Spójrzcie na zdjęcia Oli Marcina. Dla mnie są pełne miłości i szczęścia. Ich spojrzenia, subtelne uśmiechy, radosne podskoki Marcina – z tych zdjęć bije prawdziwa magia. To para młoda gra tu pierwsze skrzypce.

Uważam, że to najważniejsze zadanie każdego fotografa ślubnego. Umiejętność uchwycenia tych pięknych emocji i zapisanie ich w kadrach. Uwiecznienie, tego co czujecie w tym niezwykłym dla Was czasie.

 

Lawendowy plener śluby

 

 

Chcesz wiedzieć, jakie zalety z punktu widzenia fotografa mają plenery wypełnione polnymi kwiatami? Przede wszystkim już na starcie osiągamy niezwykle harmonijny, pozytywny klimat zdjęć. Czerwień, nasycony niebieski, fiolet, odcienie zieleni – każdy z tych kolorów tworzy niezwykle przyjemną, ciepłą aurę. Zdjęcia są bardzo naturalne. Bije z nich uśmiech i ogrom radości.

Jak chcecie wspominać ten niezwykły czas za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat? Dla mnie sesja ślubna wśród kwiatów to beztroska, spokój, miłość i szczęście – w najczystszej postaci.

Sesja ślubna w stylu slow

 

Olu, Marcinie dziękuję, że mogłem stworzyć dla Was tę niezwykłą pamiątkę – życzę dużo miłości!

   

 

Nie mogę się doczekać żeby poznać również Was i Waszą historię.

 

formularz kontaktowy

 

 

Zobacz również: sesja ślubna w Arboretum Wojsławiece

 

Lawendowa sesja ślubna