Lawendowa sesja ślubna

 

 

 


 

Ola i Marcin - sielska sesja ślubna

 

Lato to doskonały moment, aby zaplanować sielską sesję ślubną w otoczeniu kolorowych kwiatów i natury. Nasycone, niebieskie chabry, zwiewne, polne maki tworzą fantastyczne tło dla ślubnych ujęć. Pomysł przypadł do gustu Oli i Marcinowi – bohaterom dzisiejszej historii miłosnej. Zobacz jakie efekty udało nam się osiągnąć organizując sesję ślubną wśród naszych niezwykle malowniczych, sielskich krajobrazów.

 

Sielska sesja ślubna dla miłośników natury

 

Uwielbiacie wypoczynek na łonie natury? Cenicie piękno naszych rodzimych, urokliwych krajobrazów? Lubicie długie spacery – najlepiej w otoczeniu okolicznych łąk i lasów? Sielska sesja ślubna to dla Was strzał w 10. Natura sama w sobie jest na tyle malownicza, że do zdjęć nie potrzebujecie nic więcej.

Wakacyjne miesiące to doskonały moment, aby wykorzystać podczas sesji ślubnych piękno i urodzajność naszych polskich, kwiecistych łąk. Czerwone, delikatne maki, chabry, łany zboża, fioletowe facelie – to roślinność jak z najpiękniejszych malowideł, która doskonale odda Waszą miłość do naturalnych krajobrazów.

Sesja ślubna pełna uczuć

 

Proste rozwiązania na sesję ślubną mają ogrom zalet. Jednak tą najważniejszą jest możliwość wyeksponowania Waszych uczuć. Spójrzcie na zdjęcia Oli Marcina. Dla mnie są pełne miłości i szczęścia. Ich spojrzenia, subtelne uśmiechy, radosne podskoki Marcina – z tych zdjęć bije prawdziwa magia. To para młoda gra tu pierwsze skrzypce.

Uważam, że to najważniejsze zadanie każdego fotografa ślubnego. Umiejętność uchwycenia tych pięknych emocji i zapisanie ich w kadrach. Uwiecznienie, tego co czujecie w tym niezwykłym dla Was czasie.

 

Sesja ślubna wśród kwiatów

 

Chcesz wiedzieć, jakie zalety z punktu widzenia fotografa mają plenery wypełnione polnymi kwiatami? Przede wszystkim już na starcie osiągamy niezwykle harmonijny, pozytywny klimat zdjęć. Czerwień, nasycony niebieski, fiolet, odcienie zieleni – każdy z tych kolorów tworzy niezwykle przyjemną, ciepłą aurę.  Zdjęcia są bardzo naturalne. Bije z nich uśmiech i ogrom radości.

Jak chcecie wspominać ten niezwykły czas za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat? Dla mnie sesja ślubna wśród kwiatów to beztroska, spokój, miłość i szczęście – w najczystszej postaci.

 

Sesja ślubna w stylu slow

 

Ostatni okres w branży ślubnej to wielki powrót do natury. Wiele par decyduje się na tzw. slow wedding, aby uczcić swoje uczucia i miłość w niezwykle przyjaznej, spokojnej atmosferze. Bez stresu, wielkiej pompy i przepychu. Za to blisko natury, w zupełnie niepowtarzalnym stylu.  Jeżeli planujecie slow wedding – sesja zdjęciowa w stylu Oli i Marcina z pewnością będzie dla Was dobrym wyborem.

Olu, Marcinie dziękuję, że mogłem stworzyć dla Was tę niezwykłą pamiątkę – życzę dużo miłości!

 

 

sielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubna

sielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubnasielska sesja ślubna

21 lipca 2020

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Na skróty

 

Portfolio

Oferta

Kontakt

F.A.Q

 

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k