Kogo zaprosić na ślub i wesele tutaj pojawiają się pierwsze dylematy oraz wątpliwości. W pierwszym momencie nowożeńcy odczuwają entuzjazm, towarzyszy im radość i chcieliby zaprosić wszystkich, ale takie rozwiązanie niestety bardzo często jest nie możliwe. Przygotowanie listy gości to jedno z najtrudniejszych wyzwań, z jakimi muszą sobie poradzić nowożeńcy.

 

kogo-zaprosic-na-slub

fot.pexels.com

 

Kogo powinniśmy zaprosić. Decyzja o tym, kogo decydujemy się zaprosić na swój wielki dzień to prawdziwy sprawdzian dla naszej dyplomacji. Zadanie to mogą ułatwić pewne, przyjęte zasady i reguły, jednak ostatecznie to przyszli małżonkowie powinni zdecydować o tym, kto otrzyma zaproszenie.

Etykieta mówi o tym, że powinniśmy zaprosić gości zgodnie z pokrewieństwem oraz rodzinnymi zobowiązaniami.  Zasada pokrewieństwa mówi o tym, że członkowie rodziny, z którymi łączą nas najbliższe węzy krwi powinny znajdować się na pierwszych miejscach listy gości. Czy to słuszne i najlepsze rozwiązanie? Moim zdaniem nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie, ponieważ czy rzeczywiście musimy zapraszać wujka Henryka i z ciocią Zosią, których ostatni raz widzieliśmy na naszej komunii? Ostateczną decyzję moim zdaniem powinna przede wszystkim podjąć para młoda, ponieważ to ich dzień!

 

zdjecia-slubne-wroclaw

fot.pexels.com

 

 

18 grudnia 2018

Kogo zaprosić na wesele?

        Fotografia Ślubna Wrocław; Fotograf  Wrocław