Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!


Wypełnij formularz kontaktowy 

Podobają Ci prezentowane zdjęcia? Zależy Ci na tym żeby Twój album ślubny wypełniały fotografie pokazujące emocje. Lubisz naturalną kolorystyję zdjęć? Jeżeli tak to zdaje się, że nadajemy na podobnych falach. Napisz do mnie wiadomość i podziel się ze mną Waszymi ślubnymi planami. Jestem ciekawe jak to wszystko sobie zaplanowaliście. Spodziewaj się szybkiej odpowiedzi. Na każdego maila odpowiadam w czasie nie przekraczającym sześciu godzin. Jeżeli w tym czasie nie odpowiedziałem na Twoje zapytanie to znaczy, że najprawdopodobniej moja wiadomość utknęła w spamie. W takiej sytuacji bardzo proszę o kontakt telefoniczny. 

 


Zapytaj o wolny termin i ofertę

Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważna, lecz nie jest to jedyna dziedzina fotografii, która zajmuję się, na co dzień. Bardzo chętnie przygotuje do Ciebie sesje portretową, ciążową czy rodzinna. Szukasz fotografa, który uwieczni chrzest lub komunię Twojego dziecka – zadzwoń do mnie, napisz i zapytaj o wolny termin. Pracuje głównie na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie. Lubię poznawać nowe regiony i kulturę, dlatego z przyjemnością pojadę wszędzie tam, gdzie mnie zaprosisz 😊


Fotografia śluba Oława - Fotograf ślubny do zadań specjalnych

Dyskrecja

 

Fotografując ślub robię wszystko żeby pozostać niezauważonym. Dokumentuje najważniejsze wydarzenia dnia nie ingerując w przebieg wydarzeń. Niektórzy nawet są przekonani, że noszę czapkę niewidkę.

Komfort

 

Podczas sesji dbam o przyjacielską atmosferę. Zależy mi na tym żeby sesja zdjęciowa była fajnym doświadczeniem i dobrą zabawa.

Profesjonalizm

 

Fotografuje śluby już 5 sezon. Przez ten czas zebrałem spory bagaż doświadczeń. Wiem jak poradzić sobie z najtrudniejszymi sytuacjami. Możesz mi zaufać


3 powody, dla których powinienem zostać Twoim fotografem ślubnym

Fotografia ślubna Oława

Paulina & Artur

 

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik  fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

 

Fotografia ślubna Oława

Klaudia i Radek

 

Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Pozdrawiamy serdecznie

Klauda i Radosław

Fotografia ślubna Oława

Sylwia 

 

Przepiękne zdjęcia, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybka realizacja. Polecam


Fotografia ślubna Oława - sprawdź moje referencje

fotograf ślubny oława

Mam szczęście robić to, co kocham i to, co sprawia mi największą frajdę. Fotografuje śluby. Zapisuje na zdjęciach emocje. Aparat jest dla mnie niczym wehikuł czasu dla małego chłopca. Fotografia ślubna daje mi szansę dokumentować najważniejsze chwile w życiu zakochanych w sobie po uszy osób. Poza fotografią wiele satysfakcji daje mi gotowanie. Nie jestem wybitnym kucharze. Moim popisowym daniem jest risotto serwowane z dorszem! Kliknik tutaj i poznaj mnie lepiej :-)


Profesjonalny fotograf ślubny z Oławy

Fotografia ślubna Oława

Klaudia i Radek

ślub w stylu boho

Fotografia ślubna Oława

Ilona i Max 

ślub Villa Bianco we Wrocławiu

Klaudia & Radosław

ślub w stylu Boho

Ilona & Max

reportaż ślubny 

Fotografia ślubna Oława

Karolina i Kamil

sesja ślubna w Karpacu

Fotografia ślubna Oława

Klaudia i Radek 

sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

Karolina & Kamil

sesja ślubna w Karpaczu

Klaudia & Radek 

sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

Fotografia ślubna Oława

Sesja narzeczeńska w Parku Południowym we Wrocławiu

Sesja narzeczeńska 

we Wrocławiu

Fotografia ślubna Oława

Sylwia i Mariusz 

sesja narzeczeńska

Sylwia & Mariusz

sesja narzeczeńska na Ostrowie Tumskim


Fotografia ślubna Oława - portfolio


Fotograf na ślub i wesele w Oławie

Cześć! Nazywam się Łukasz.

Jestem fotografem ślubnym z Wrocławia

 

Moje życie potoczyło się tak, że robię dokładnie to, co kocham. Fotografuje śluby. Głównie na Dolnym Śląsku (LegnicaOława, Oleśnica, Świdnica) oraz Opolszczyźnie (Brzeg, Opole) Łapię emocje. Bawię się w coś, co działa, jak wehikuł czasu. Dzięki fotografii ślubnej  zatrzymuje najpiękniejsze chwile w życiu dwojga zakochanych osób. Czy może być coś lepszego? Hmm pomyślmy. Może zapach aromatycznej kawy o poranku i smak tiramisu. O tak! To połączenie idelane! Prawie, jak ja i mój aparat. Co jeszcze chwyta mnie za serce, oprócz fotografii? Oczywiście moja piękna żona i córeczka, która ku radości taty - coraz chętniej sięga po aparat. Kliknuj tutaj i poznaj mnie lepiej.


Fotografia ślubna Oława

Planujesz ślub i wesele? Do Waszego dnia ślubu zostało już niewiele czasu? To idealny czas, żeby wybrać fotografa ślubnego! To jeden z tych dni, który zostaje na zawsze w pamięci. Zadbaj o piękne zdjęcia ślubne, które będą wyjątkową i ponadczasową pamiątką. Fotografia ślubna to jedna z najcenniejszych rodzinnych pamiątek. Wybierz idealnego fotografa dla siebie.

 

 

Fotograf ślubny Oława I Fotografia ślubna Oława

fotograf oława

OFERTA