Fotografia ślubna Legnica – cena

Najważniejszym elementem mojej oferty jest reportaż. W dniu ślubu fotografowanie zaczynam od przegotowań poprzez błogosławieństwo, ceremonię do końca oczepin. Pracę kończę w praktyce około godziny 01:30 w nocy. Zachęcam do zorganizowania krótkiej sesji portretowej z rodziną. Uwierz mi, takiej zdjęcia po latach będą miały wyjątkową moc!

Ile zdjęć otrzymamy? Podana ilość zdjęć w ofercie jest minimalną, jaką otrzymuje para młoda. Zwykle oddaje więcej zdjęć niż się na to umawiamy. Podczas dnia ślubu fotografuje bardzo intensywnie, czego wynikiem jest obszerny materiał.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia? Zdjęcia oddaje w terminie 31 dni roboczych licząc od dnia wesela lub sesji ślubnej w dodatkowym dniu. Wszystko zależy od wybranego pakietu.

 

 Jak wygląda oferta fotografii ślubnej?

Najczęściej wybierany przez pary młode pakiet zawiera:

 

 • Pełny reportaż ślubny od przygotaań Państwa Młoduch do końca oczepin;

 • Sesję ślubną w innym dniu niż dzień ślubu;

 • Sesję narzeczeńską przed ślubem;

 • 400 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce zdjęć;

 • Galeria online ze zdjęciami ślubnymi dla rodziny i przyjaciół;

 

 

Zapytaj o wolny temin i ofertę

Sala weslena Legnica - czyli najlepsze lokale na ślub i wesle w Legnicy i okolicach

Wiem jak trudno jest wybrać idealny lokal na organizację ślubu. Zrobiłem mały resorach i przygotowałem dla Was listę najciekawszych miejsc w okolicach Legnicy. Mam nadzieję, że moje podpowiedzi będą przydatne. Starałem się wybrać lokale w których panuje niepowtarzalny klimat i atmosfera.

 

 1. Pałac Brunów 

 2. Pałac na Wodzie

 3. Hotel Nowodworski w Legnicy

 4. Zamek Kliczków

 5. Pałac Warmątowice

 6. Zamek Grodziec

 7. Pod ulubionym Jaworem

 

Wybór fotografa, któremu można w pełni zaufać i powierzyć przygotowanie reportażu ślubnego to ważna i trudna decyzja. Ceremonii zaślubin jak i przyjęcia weselnego powtórzyć nie można, dlatego nie ma miejsca na błędy. Fotografia ślubna to trudna i wymagająca dziedzina. Fotograf ślubny musi przede wszystkim wiedzieć jak poradzić sobie z trudnymi do opanowania warunkami oświetlenia. Skupić się na wyłapywaniu niepowtarzalnych gestów, detali, mikro historii, które budują piękną, wypełnioną emocjami opowieść. To osoba, która musi być opanowana, musi potrafić radzić sobie ze stresem. Wiedzieć jak zrobić zdjęcie grupowe, portretowe. Fotograf musi wiedzieć też jak w atrakcyjny sposób kadrować detale, po to żeby pokazać jak ładnie wyglądała sala weselna. Pary młode wkładają wiele serca w najdrobniejsze szczegóły wystroju. Warto pokazać to również na zdjęciach. Takie kadry uatrakcyjniają cały reportaż. Przy wszystkich tych umiejętnościach technicznych, które składają się na warsztat, to musi być ktoś, przy kim dobrze się czujecie. Pamiętaj, że fotograf to osoba, która będzie blisko Ciebie przez cały dzień. Będzie blisko gości weselnych. Dlatego dobrze żeby była to osoba komunikatywna. Jak zatem analizując te wszystkie składowe wybrać idealnego podwykonawcę. Moim zdaniem ważny jest każdy element. Już na etapie oglądania strony internetowej, budujesz sobie wizerunek. Analizując treści, oglądając portfolio można mieć przypuszczenia, czego należy się spodziewać. Kolejnym krokiem jest kontakt. Zwróć uwagę na to, czy korespondencja jest płynna. Upewnij się, że podwykonawca nie unika kontaktu. Jeżeli już na samym początku jest problem z komunikacją, to nie wróży niczego dobrego. Zawsze pytam pary młode o to, czy są zadowoleni z wybranego Dj, zespołu, kamerzysty, dekoratorki ect. Dasz wiarę, że spośród najczęstszych uwag jest właśnie problem z komunikacją… Spotkaj się z fotografem. Poznajcie się. To naprawdę bardzo ważne! Jeżeli już na początku dobrze się rozumiecie - to świetnie! Jeżeli natomiast nie potrafisz złapać porozumienia, to może lepiej wrócić do dalszych poszukiwań. Pozwoli to unikną problemów i wielu nerwów w przyszłości. Poproś fotografa żeby zaprezentował cały materiał, jaki otrzymuje para młoda. Zapoznaj się dokładnie z warunkami umowy. Przygotuj na spotkanie listę pytań pomocniczych. 

Na co zwrócić uwagę wybierając fotografa ślubnego z Legnicy?

 • Dasz wiarę, że w Polsce jest około 25 tysięcy fotografów? W naszym kraju jest naprawdę wielu wybitnych fotografów. Warto skupić się na lokalnych usługodawcach. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest brak dodatkowych kosztów wynikających z zapewnia noclegu, czy dojazdu fotografa.

 • Doświadczenie w fotografii ślubnej jest bardzo ważne. Nie zapomnij zapytać o to, jakim doświadczeniem może pochwalić się wybrany przez Ciebie fotograf.

 • Referencje to podstawa! Poświeć czas i energię na mini wywiad środowiskowy. Popytaj znajomych czy nie słyszeli o fotografie, którym się interesujesz. Pamiętaj o wujku google, może być pomocny 😊 Google moja firma to miejsce, w który możesz sprawdzić rzetelne opinie o danym podwykonawcy. Google dba o to, żeby wpisy nie były fakowe, dlatego można sugerować się opiniami innych internautów.

 • Poproś o udostępnienie pełnego reportażu, jaki dostaje para młoda. Pozwoli to zbudować sobie wyobrażenie, czego można się spodziewać.

 • Spotkaj się z wybranym fotografem! Jeżeli od początku komunikacja przebiega wzorowo to świetnie! Prawdopodobnie rozmawiasz ze swoim fotografem ślubnym

 • Poproś o udostępnienie wzoru umowy. Zapoznaj się z warunkami i upewnij, że wszystkie zapisy są dla Ciebie jasne i zrozumiałe.

Fotograf ślubny w Legnicy - jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego?

Sesja ślubna to wisienka na torcie. Plenerowe zdjęcia ślubne, to fantastyczne podsumowanie i uzupełnienie całego reportażu ślubnego. Plenerowe zdjęcia są bardzo ważne dla każdej pary. Dla wielu par to właśnie zdjęcia z sesji ślubnej są ważniejsze od samego reportażu ślubnego. Szukając miejsca na idealny plener warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad miejscami ważnymi dla danej pary. Doskonałym miejscem może być miejsce pierwszej randki, pocałunku czy poznania. Jeżeli nie macie jednak pomysłu na lokalizację, możecie na mnie liczyć. Dzięki moim parom poznałem wiele bardzo ciekawych, malowniczych i atrakcyjnych miejsc. 

Sesja ślubna w Legnicy

Ilona i Max

Reportaż ślubny

Malwina i Tomasz 

Reportaż ślubny

Paulina i Artur 

Sesja ślubna

Zapraszam Ciebie od obejrzenia wybranych reportaży ślubnych z Legnicy i okoli. Poznaj mój styl fotografowania. Wykonując reportaż ślubny staram się być niewidoczny. Dyskretnie fotografuje wszystkie najważniejsze wydarzenia dnia ślubu. Przez cztery lata pracy, jako fotograf ślubny wypracowałem sobie styl pracy, który cechuje się dyskrecją. Staram się nie przeszkadzać parze młodym oraz gościom. Zależy mi na tym, aby zdjęcia ślubne oddawały atmosferę tego dnia. Wybierając fotografa ślubnego warto poprosić o zaprezentowanie pełnego reportażu lub sesji ślubnej. Fotografia ślubna to opowieść. Reportaż ślubny można potraktować jak powieść, książkę. Musi mieć zachowaną kompozycję. 

Fotograf Ślubny Legnica - wybrane historie ślubne 

Cześć! Nazywam się Łukasz, jestem fotografem, a moją specjalnością jest fotografia ślubna. Cieszę się, że odwiedzasz moją stronę. Organizujesz ślub i szukasz fotografa ślubnego z Legnicy i okolic? Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu 😊 Jako fotograf ślubny miałem przyjemność sfotografować wiele pięknych ślubów dla moich par. To, co wyróżnia moją fotografię to szukanie emocji. Podczas reportażu ślubnego zawsze szukam mikro historii, ulotnych gestów, skradzionych pocałunków, łez wzruszenia. To sprawia, że zdjęcia ślubne są wyjątkowe, nietuzinkowe. Do takich fotografii wracasz po latach z wypiekami na twarzy. Dobrze wykonany reportaż daje szansę na nowo przeżyć chwile dla nas tak ważne. Pozwala na nowo przeżywać to, co już minęło. Wybór fotografa to bardzo ważna decyzja, ponieważ zapisanych na zdjęciach wspomnień nie będzie można poprawić. Ślubu nie można powtórzyć. Dlatego warto poświęcić odrobinę więcej czasu energii i czasu na wybór odpowiedniej osoby.

Poznajmy się lepiej

Fotografia ślubna Legnica  - Kadrowanie Marzeń

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k