Kliknij w gwiazdkę i sprawdź moje referencje na google

 

 

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

 

Paulina & Artur

Polecam Pana Łukasza w 100%, fotograf z pasją i zaangażowaniem, nasze zdjęcia ślubne wyszły lepiej niż się tego spodziewaliśmy. Dziękujemy!

 

Anna & Rene

Zawsze najważniejsze jest dla mnie żeby Para Młoda była zadowolona ze współpracy. Jak oceniały mnie pary z którymi wspołpracowałem? Przeczytaj recenzje!

Sprawdź moje referencje

Zapytaj

o termin

Twojego ślubu

Radość, szczęście, łzy


W trakcie uroczystości zaślubin starram się pozostać niezauważony. Jestem obserwatorem, robię wszystko żeby uchwycić powagę oraz wzruszenie pary młodej oraz gości. Reportaż śluby powinny wypełniać zdjęcia ukazujące skradzione uśmichy, delikatne gesty, uronione łzy szczęścia i radości. To wszystko sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe. Fotografia ślubna ma piękną moc zapisywania magicznych chwil w kadrach, które będę pamiątka na długie lata. 

Fotografia ślubna Legnica - zobaczy reportaż ślubny  w mim wykonaniu 

Anna & Rene 

reportaż ślubny

Malwina & Tomasz

reportaż ślubny

Zobacza przykładowy reportaż ślubny 


Reportaż ślubny zaczynam od fotografowaia przygotowań Pani i Pana Młoego. To świetna okazja do uchwycenia atmosfery dnia już od najwcześniejszych godzin porannych. Czas przygotowań to również świetna okazja do zdjęć portretowych. Takie fotografie będę fantastyczną pamiątką. Sami zobaczycie jak po latach wrócicie do tych zdjęć. Przypomni Wam się o czym wtedy myśleliście, co czuliście. Po przygotowaniach przychodzi czas na błogosławieństwo. Chwile, w których rodzice i bliscy udzielaja błogosławieństwa to chwiele pełne wzruszeń i emocji. Tego właśnie szukam w reportażu. Ceremonia zaślubin i oczekiwaie na przysięgę małżeńską, skaramentalne Tak! 

Zdjęcia ślubne Legnica 

 

Planujesz ślub i wesele? Szukasz fotografa, który sprawi, że Twój album ślubny będą wypełniały piękne zdjęcia ślubne pełne emocji, szczęścia i radości. Szukasz fotografa ślubnego przy którym będzisz czuć się swobodnie. Podobają Ci się naturalne, nie pozowane zdjęcia? Jeżeli tak to fantastycznie! Napisz do mnie. Spotkajmy się przy pysznej kawie. Bardzo chętnie posłucham o Waszych ślubnych planahch. Jestem ciekaw jak to wszystko sobie zaplanowaliście. 

 

Wszystkich nowożeńców traktuje jak najlepszych przyjaciół. Wiem jak wiele serca wkładacie w organizację ślubu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że badzo ciężko pracujecie żeby Wasz dzień był piękny i wyjątkowy nie tylko dla Was ale również dla Waszych gości. Dlatego każdy ślub to dla mnie duży kredyt zaufania od Pary Młodej. Robie wszystko żeby oddać Wam najlepszy materiał. Cały czas rozwiajm warsztat fotograficzny, inwestuje w sprzęt, uczestniczę w szkoleniach i i kursach, a to wszytko po to, żebyście mogli cieszyć się najpiękniejszymi zdjęciami ślubnymi, jakimi tylko mogliście sobie wymarzyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografia ślubna Legnica - Fotograf na ślub Legnica 

Your e-mail:
Message content:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k