Crafted by  Ł u k a s z  W ą s i k

fotografia ślubna opole

Kontakt

Follow me

Na skróty!

+48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

www.kadrowaniemarzen.pl

social media
social media
social media

Historie opowiadane emocjami

Spotkajmy się

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!


Napisz do mnie i zapytaj o ofertę. Czekam na Twoja wiadomość!

fotograf karpacz

Podobają Ci prezentowane zdjęcia w moim portfolio? Marzy Wam się, żeby album ślubny wypełniały fotografie pokazujące emocje. Cenisz sobie naturalną kolorystykę zdjęć? Jeżeli tak to fantastycznie! Napisz do mnie wiadomość i podziel się ze mną Waszymi ślubnymi planami. Jestem ciekawe jak to wszystko sobie zaplanowaliście. Spodziewaj się szybkiej odpowiedzi. Na każdego maila odpowiadam w czasie nieprzekraczającym dwunastu godzin. Jeżeli w tym czasie nie odpowiedziałem na Twoje zapytanie to znaczy, że najprawdopodobniej moja wiadomość utknęła w spamie. W takiej sytuacji bardzo proszę o ponowny kontakt, a najlepiej porostu zadzwoń do mnie. Poznajmy się lepiej i stwórzmy razem coś wspaniałego!

 


Zapytaj o wolny termin i ofertę

Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważna i wkładam całe serce w  pracę nad reprtażem ślubnym, lecz nie jest to jedyna dziedzina fotografii, która zajmuję się, na co dzień. Z przyjemnością przygotuje do Ciebie sesje portretową, ciążową czy rodzinną. Szukasz fotografa na chrzest lub komunię Twojego dziecka – zadzwoń do mnie,  i zapytaj o wolny termin. Pracuje głównie na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie. Lubię poznawać nowe regiony i kulturę, dlatego z przyjemnością pojadę wszędzie tam, gdzie mnie tylko zaprosisz 😊


Fotografia ślubna Karpacz

fotograf karpacz

Dyskrecja

 

Fotografując ślub robię wszystko żeby pozostać niezauważonym. Dokumentuje najważniejsze wydarzenia dnia nie ingerując w przebieg wydarzeń. Niektórzy nawet są przekonani, że noszę czapkę niewidkę.

Komfort

 

Podczas sesji dbam o przyjacielską atmosferę. Zależy mi na tym żeby sesja zdjęciowa była fajnym doświadczeniem i dobrą zabawa.

Profesjonalizm

 

Fotografuje śluby już 5 sezon. Przez ten czas zebrałem spory bagaż doświadczeń. Wiem jak poradzić sobie z najtrudniejszymi sytuacjami. Możesz mi zaufać

 

3 powody, dla których powinienem zostać Twoim fotografem ślubnym

fotograf ślubny karpacz

Jestem szczęśliwy ponieważ mogę się realizować i rozwijać największą pasję. Roibć to, co kocham i to, co sprawia mi największą frajdę. Fotografuje śluby. Szukam zdjęciach emocji. Aparat traktuje niczym wehikuł. Fotografia ślubna daje mi szansę dokumentować najważniejsze chwile w życiu zakochanych w sobie po uszy osób. Poza fotografią wiele satysfakcji daje mi gotowanie. Nie jestem wybitnym kucharze. Moim popisowym daniem jest risotto serwowane z dorszem! Kliknik tutaj i poznaj mnie lepiej :-)


Profesjonalny fotograf ślubny z Karpacza


Fotografia ślubna Karpacz I Fotograf na wesele Karpacz

referencje

Paulina & Artur

 

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik  fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

 

fotografia ślubna opole

Klaudia i Radek

 

Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Pozdrawiamy serdecznie

Klauda i Radosław

fotografia ślubna opole

Sylwia 

 

Przepiękne zdjęcia, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybka realizacja. Polecam


Fotograf na wesele Karpacz - sprawdź moje referencje

Fotograf karpacz

Ilona & Max 

Sesja ślubna w Opactiwe Cystersów

Fotograf karpacz

Karolina & Kamil

Leśna sesja ślubna

Ilona & Max

Sesja ślubna w Opactiwe Cystersów

Karolina & Kamil

Leśna sesja ślubna

fotograf Karpacz

Kasia & Robert

Sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

fotograf karpacz

Agnieszka i Michał I

Sesja ślubna I Kamieniołom Zimnik

Kasia & Robert

Sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

Agnieszka i Michał I

Sesja ślubna I Kamieniołom Zimnik

fotograf Karpacz

Ilona & Max

Reportaż ślubny

Ilona & Max

Reportaż ślubny

fotograf karpacz

Klaudia & Radek

Reportaż ślubny w stylu Boho

Klaudia & Radek

Reportaż ślubny w stylu Boho

Poznaj Pary z którymi przeżyłem piękne chwile.
Może następne będziemy przeżywać wspólnie?


Fotografia ślubna Karpacz

fotograf Karpacz


Fotograf ślubny Karpacz

fotograf karpacz

Co oznacza dla mnie fotografia ślubna? Ostatnio coraz częściej zadaje sobie takie pytanie. Wydaje mi się, że najdobitniej sens fotografii ślubnej oddają słowa słowa Dona McCullina „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” Traktuje fotografię ślubną jak opowieść. Historie dwojga ludzie, którzy spotkali się na swojej drodze i zrozumieli, że nie potrafią iść dalej bez siebie. Zdjęcia ślubne są opowieścią o miłości, zaufaniu, przyjaźni, rodzinie i spełnieniu najskrytszych marzeń. Fotografia, która kocham to historie opowiadane emocjami. Przygotuje dla Ciebie reportaż, który będą wypełniały piękne emocje. Mikro historie, które uciekają niezauważone, ale to właśnie, te mikro historie tworzą wyjątkowy reportaż. Do takich właśnie zdjęć najchętniej powracamy po latach.

 


Cześć! Nazywam się Łukasz, jestem fotografem ślubnym

Naturalne, dynamiczne, pełne emocji zdjęcia ślubne to moja wizytówka! Do Waszego ślubu pozostaje już niewiele czasu? Szukasz fotografa, kótry uwieczni Wasz ślub i wesle? Podobają Ci się naturalne, wypełnione emocjami zdjęcia? To fantastycznie! Zobacz moje portfolio i zapytaj o ofertę. Wykonam dla Ciebie reportaż ślubny, który będzie piękną pamiątką na długie lata! Stwórzmy razem coś wyjątkowego.

 

 

Fotografia ślubna Karpacz 

fotografia ślubna karpacz

OFERTA