Najlepsze sale weselne w Brzegu i okolicach

Jesteś na początku swojej drogi w organizowaniu ślubu? Planujesz wesele w Brzegu i zastanawiasz się, która sala weselna będzie dla Was najlepsza? Jeżeli tak to zapraszam do skorzystania z mojej mini ściągawki w której przygotowałem listę gody rozważenia sal weselnych w Brzegu i okolicach. Kliknij w poniższy link i zobacz czy takiej sali właśnie szukasz. Mam nadzieje, że moje propozycję będą dla Ciebie pomocne w organizacji wymarzonego ślubu.

 

Zacznijmy razem wspólną przygodę

Napisz do mnie i zapytaj o wolny temrin

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wybierając fotografa postaw na profesjonalizm. Moje prace możesz znaleźć na portalach ślubnych takich! Dodatkowo mogę pochwalić się tym, że od tego roku zostałem członkiem MYWed - międzynarodowego stowarzyszenia fotografów ślubnych. Kolejnym wyróżnieniem jest dla mnie publikacja mojego reportażu w portalu planujemy wesele!

Profesjonalna fotografia ślubna

Sprawdź również moje referencje w google 

Paulina i Artur

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjecia i za pendrivey wczoraj je odebralismy i jesteśmy na prawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

Anna & Rene

Polecam Pana Łukasza w 100%, fotograf z pasją i zaangażowaniem, nasze zdjęcia ślubne wyszły lepiej niż się tego spodziewaliśmy. Pan Łukasz złapał na zdjęciach całe mnóstwo momentów, które nam umknęły.

Dziękujemy!

Sylwia & Mariusz
Przepiękne zdjęcia, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Szybka realizacja.
Polecam.

Dzień Dobry 😉 chcielibyśmy bardzo podziękować za miłą rozmowę i wspaniałe zdjęcia życzymy dużo zdrowia oraz odnoszenia dalszych sukcesów w zawodzie 😉
Pozdrawiamy 🙂

Przeczytaj opinie par, które mi zaufały

Malwina i Tomasz 

reportaż ślubny

Ilona i Max

reportaż ślubny

Paulina i Artur

sesja ślubna

Sylwia i Mariusz

sesja narzeczeńska

Paulina i Tomasz

sesja narzczeńska

Ola i Marcin

sesja ślubna

Fotografia ślubna brzeg I Wybrane historie

 

Poznajcie pary z którymi przeżyłem fantastyczną przygodę, może następne będzięmy przeżywać razem?

 

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ 

Nazywam się Łukasz Wąsik. Jestem fotografem, a moją specjalnością jest fotografia ślubna. Uwielbiam fotografować zakochane pary. Wierze, że zdjęcia mają moc zatrzymywania w czasie najpiękniejszych wspomnień! Aparat w moich rękach jest niczym wehikuł czasu dla małego chłopca. Prywatnie mam kochająca żonę, a od tego roku zostałem dumnym i zakochanym po uszy w swojej córeczce ojcem. Dacie wiarę, że moja córa w niedziele po weselu budzi mnie o 6:00 rano i woła "Tiata bawić!"  

Cześć! Jestem Łukasz, fotograf ślubny z Brzegu.

Fotograf na ślub i wesele w Brzegu - poznaj mój mały wielki fotograficzny świat! 

Dla mnie fotografia ślubna to nie tylko utrwalanie najważniejszych momentów w Waszym życiu. Moje zdjęcia mają tworzyć wspomnienia. Uchwycić na zawsze to, co tak szybko przemija. W taki sposób aby pokazać to, czego na pierwszym planie nie widać. Reportaż slubny to opowieść o przyjaźni, zakochaniu, miłości, zaufaniu, szczęściu. Profesjonalne zdjęcia ślubne to takie, które budzą emocje. Pozwalają przeżyć na nowo chwile, które już minęły. Po czym poznać dobre zdjęcia ślubne? Po tym, że powodują poruszenie. Wzruszają, rozśmieszają, a czasem doprowadzają do łez. Najważniejsze jest to żeby budziły emocje! Za każdym razem kiedy zadaje sobie pytanie jakim fotografem chciałbym być, przychodzą mi na myśl słowa Roberta Bressona "Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył."

Fotografia ślubna Brzeg I  Kadrowanie Marzeń

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k