Zdjęcia ślube to pamiątka na całe życie. Pomimo, że te słowa mogą brzmieć jak slogan reklamowy, ja bardoz mocno wierze w to, że fotografia ślubna to coś więcej, niż zdjęcia dokumentujące przebieg dnia ślubu. Dla mnie fotografia ślubna to odpowiedzialność za Wasze wspomnienia, to przywilej uczestniczenia w rodzinnych intymnych chwilach. 

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka!

Jestem serdecznie wdzięczny za każde słowo uznania. Nie mogę się już doczekać kiedy będę mógł sfotografować kolny ślub, opowiedzieć nową historię. Do zobaczenia!

Na dobry początek przeczytaj opinie par, które mi zaufały.

 

sprawdź moje referencje 

 

Wybór fotografa ślubnego to trudna i odpowiedzialna decyzja. Powieerzając obsługe fotograficzną ślubu i wesela, para młoda musi mieć pewność, że fotograf prezentuje odpowieni poziom umiejętności technicznych 

Poznajmy się lepiej - kim jest Twój fotograf ślubny

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Organizusze ślub i wesele? Napisz do mnie i zapytaj o wolny termin.

Od zawsze najważniejsze było i jest dla mnie satysfakcja pary ze współpracy ze mną. Bardzo zależy mi na pozytywnych opiniach par, które mi zaufały. Zdaję sobie sprawę, że fotografowanie dnia ślubu to wielka odpowiedzialność i zarazem duży kredyt zaufania. Zależy mi na tym, żeby mój styl wyróżniał się klasyką oraz prostotą. Nie lubię nadmiernej ingerencji programów graficzych. Chciałbym, żeby Wasz album ślubny wypełniały piękne, naturalne, pełne emocji fotografia, do których z największą radością powrócicie po latach. 

Zobacz więcej moich zdjeć! Zapraszam do mojego portfolio ślubnych historii

Każdy ślub to dla mnie nowa opowieść, nowa historie dwojga ludzi, którzy spotkali się na życiowej drodze i zrozumieli, że osobno dalej iść już nie chcą. Każdy ślub to również dla mnie nowe wyzwanie fotograficzne. Dlatego cały czas pracuje i rozwijam swój warsztat, inwestuje w sprzęt. To wszystko po to, żeby oddać Wam jak najlepszy materiał. Każdą Parę Młodą traktuje indywidualnie. Zależy mi na tym żebyści poczuli się wyjątkowo. Na zdjęciach pragnę pokazać piękno historii, wydarzeń w których uczestniczycie. Jednocześnie staram się być niezauważony. Dyskretnie pojawiam się tam, gdzie trzeba uchwycić ważne wydarzenia. Reportaż to również fotografia rodzinna. Zawsze namawiam pary do zaplanowania krótkiej sesji rodzinnej. Uwierzcie mi, że to zdjęcia, które po latach będą bezcenną pamiątką w Waszym rodzinnym albumie. 

Reportażowe zdjęcia ślubne

Anna & Rene

sesja ślubna

 

Paulnina & Artur

sesja ślubna

 

Malwina & Tomasz 

reportaż ślubny
 

 

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka z dnia ślubu. To fotografie, które z biegiem lat, będą nabierały nowego znaczenia, będą zyskiwały na wartości. Wierzę w to, że fotografia ślubna to coś więcej niż kadry dokumentujące przebieg dnia ślubu. Zależy mi na tym zdjęcia ślubne oddawały atmosferę całego dnia. Album ślubny powinny wypełniać zdjęcia pełne emocji. Pokazujać radość, ły szczęścia, mikrohistorie, które bardzo częst trwają ułamki sekund ale to właśnie te chwile, które sprawiają, że reportaż ślubny jest wyjątkowy. 

Zdjęcia ślubne Brzeg - historie opowiadane emocjami

Dzień dobry! Jestem Łukasz i jestem fotografem ślubnym. Skoro tu jesteś domyślam się, że szukasz fotografa, który uwieczni ważne dla Ciebie chwile. Jeżeli do tego lubisz naturalne zdjęcia to świetnie się składa! Jesteś w dobrych rękach. 

Fotografia ślubna Brzeg - Fotograf na ślub Brzeg

Anna-i-Rene-115

 

Villa-Bianco-Wroceaw-154

 

sesja-perla-zachodu-7

 

sesja-na-jarmarku-we-wroclawiu-26

 

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Na skróty

 

Portfolio

Oferta

Kontakt

F.A.Q

 

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k