Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szukasz fotografa, który uwieczni ważne dla Ciebie chwile? Napisz do mnie i zapytaj o wolny termin. 

reportaż chrztu świętego

reportaż chrztu świętego

Fotografia Chrztu Świętego Wrocław


Chrzest dziecka jest zawsze bardzo ważnym rodzinnym wydarzeniem. To dzień w którym zbiera się najbliższa rodzina i celebruje ważne chwile. Warto przy tej okazji pomyśleć o profesjonanej obsłudze fotograficznej. Zdjęcia z tak ważnego wydarzenia będą wyjątkową pamiątką. Warto skorzystać z okazji i zrealizować portretową sesję rodzinną. Po latach takie fotografie będą miały jeszcze większą moc!

Zapraszam do bejrzenia przykładkowego reportażu z przyjęcia chrztu świętego

 

 

Sesja narzeczeńska w

Parku Południowym we Wrocławiu

Sesja narzeczńska Wrocław

 

Sesja narzeczeńska to zdjęcia realizowane przed ślubem. Jest to  świetna okazja do tego aby się lepiej poznać oraz przyzwyczaić do obecności obiektywu. Dzięki temu będziecie czuć się pewniej w dniu Waszego ślub. Zdjęcia będą niezapomnianą pamiątką z czasu narzeczeństwa. Fotografie mogą również stanowić ciekawy element dekoracji na weselu. 

Paulina i Artur 

sesja ślubna

Anna i Rene 

sesja ślubna

Sesja ślubna jest dla mnie przysłowiową wisienką na torcie. To podsumowaine reportażu ślubnego. Plener ślubny najczęściej realizujemy w innym dniu niż dzień ślubu. Daje to komfort zarówno fotografowi jak i Parze Młodej. Zdarzają się jednak sytuacje w których na plener mamy dosłownie kilkanaście minut i nie ma czasu na to aby szukac wymyślnego miejsca. W takich chwilach pomoga mi doświadczenie oraz kreatywnośc. Uwierzcie mi, że czasami wystarczy dosłownie "kawałek" zieleni. Słowo kawałek zostało użyte nie przypadkowo. Przykład takiej sesji znadziecie klikając tutaj.

Nie bój się pozownaia. Moja filozofia i styl fotograficzny buduje na naturalności. Daleki jestem od tego aby namawiać Was do pozowania w sposób dla Was nie naturalny. Chcę aby zdjęcia pokazywały Was takimi jacy jesteście. Dlatego namwiam Was abyście się potraktowali sesje jako spracer, chwile relaksu dla siebie. Jeżeli podoba Wam się takie podjeście do sesji ślubnej to zapraszam do kontaktu

Zobacz wybrane sesje ślubne, jakie miałem przyjemność zrealizować

Malwina i Tomasz 

Reportaż ślubny 

 

Ilona i Max

Reportaż ślubny 

 

Zobacz przykładową realizację reportażu ślubnego

Szukasz fotografa, który uwieczni ważne dla Ciebie oraz Twoich bliskich chwile. Dobrze trafiliście. Moje zadanie polega na tym aby za pomocą aparatu opowiedzieć ważną dla Was historię. Specjalizuje się w fotografii ślubneg dlatego najczęściej mam przyjemnośc fotografowania jak dwoje ludzi staje przed sobą i uroczyście przy zgormadzonej rodzinie i przyjaciołach ślubuje sobie miłość i wiernośc. To naprawdę wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tak wyjątkowych chwilach! 

Fotografia ślubna stanowi największą część mojej działalności ale nie jedyną. Bardzo chętnie sfotografuje dla Was uroczystość przyjęcia chrztu świętego. Chrzest to bardzo ważne rodzinne wydarzenie. Dzień w którym zbiera się rodzina aby wspólnie celebrować ważne chwile. Tym bardziej warto pomysleć o profesjonalnej obsłudzie fotograficznej z tego dnia. Zdjęcia będą wyjątkową i ponadczasową pamiątką w rodzinnym albumie. 

Zapraszam do kontaktu.

Fotograf Wrocław

 

 

Fotografia ślubna Wrocław; fotograf na sesje ślubną; sesja narzeczeńska we Wrocławiu; fotograf na chrzest; Fotografia Chrztu Świętego Wrocław

 

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Fotograf Wrocław

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Polityka prywatności

C O P Y R I G H T  Ł u k a s z  W ą s i k