Bardzo często nowożeńcy zastanawiają się nad sesję narzeczeńską, ale równie często mają pewne obawy. Czy warto umówić się z fotografem na sesję zaręczynową? Wszystkie argumenty za i przeciw postaram się przedstawić w artykule. Zapraszam do lektury!

 

sesja zareczynowa wroclaw

 

Moim zdaniem warto pomyśleć o sesji narzeczeńskiej przed ślubem. Dlaczego? Moja odpowiedź jest banalnie prosta. Po sesji będziecie mogli cieszyć się pięknymi zdjęciami, pokazującymi uczucie, jakim się darzycie. To oczywiście nie jedyna zaleta sesji narzeczeńskiej. Zawsze powtarzam, że to przede wszystkim pomysł na udaną randkę. To czas na to, żeby się zrelaksować i odprężyć przed weselem. To również dobra okazja żeby przyzwyczaić się do obiektywu aparatu, co może być pomocne podczas ślubu. Zdjęcia z sesji zaręczynowej będą również bardzo dobrym uzupełnieniem reportażu ślubnego.

 

sesja narzeczensaka cena

 

Album ślubny będą wypełniały już nie tylko zdjęcia ślubne, ale również zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Można również zastanowić się czy nie warto przygotować albumu np. w formie pięknej foto książki, jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań na weselu.

Zapytajcie również Waszego fotografa czy mógłby przygotować krótki slideshow, prezentację, którą będziecie mogli wyświetlić na rzutniku podczas zabawy weselnej. Będzie to dodatkowa atrakcja dla gości!

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można również wykorzystać, jako element zaproszeń czy winietek na weselu.

Zastanawiacie się, jaki jest koszt takiej sesji. Ile kosztuje sesja narzeczeńska. Ceny są zróżnicowane i wahają się od 300 zł do nawet 1500 zł. Dlatego dobrym pomysłem jest zapytać o taką sesję fotografa, do którego wysyłacie zapytanie o wolny termin. Czasami fotografowie przygotowują promocję i taką sesję możecie otrzymać w prezencie decydując się na rezerwację terminu z wyprzedzeniem.

 

zdjecia zareczynowe wroclaw pergola

 

 

17 grudnia 2018

Czy warto umówić się sesje narzeczeńską?

Kontakt

 

Łukasz Wąsik

Kadrowanie Marzeń Fotografia Ślubna

tel. +48 883 554 665

kadrowaniemarzen@gmail.com

Na skróty

 

Portfolio

Oferta

Kontakt

F.A.Q